Боядисването при мъжете

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Боядисването при мъжете

Мнениеот Loreyn » 15 Ное 2013, 12:24

Преди да ви разкажа, за какво иде реч, първо да попитам – смятате ли, че е необходимо боядисването на косата при мъжете?
Как бихте го предпочели – красив и достолепен или боядисан като тийнейджър?

Приятелят ми е на 30 години и явно за 3 години съжителство съм му постопила някоя и друга нервичка, та прогресивно започва да му прошарва косата! Смята, че се чувства и изглежда достатъчно млад, за да не си оставя белите коси на показ и иска да се боядиса!

Според мен е по-мъжкарско един мъж да бъде с посребрени слепоочия, от колкото да се опитва да запази цвета на косата си!

Имаме облог и нямам търпение да го спечеля, така че кажете какво смятате по повод боядисването при мъжете?
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот ivoblinc » 15 Ное 2013, 12:28

Има мъже, които си остаряват красиво и това, че имат просребрени слепоочия не има пречи, дори за някои жени това е по-сексапилно :)
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Ivaylo » 08 Апр 2014, 15:18

Това е някакъв кошмар, по-добре да се бръсна гола глава и го правя. Другото ми изглежда нелепо.
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот pepa1974 » 09 Апр 2014, 18:29

Ivaylo написа:Това е някакъв кошмар, по-добре да се бръсна гола глава и го правя. Другото ми изглежда нелепо.

Хубаво обръсната мъжка глава-чудесно! След като си разраних главата от боя за дълготрайно боядисване -Garnier Color Sensacion вече си мечтая да започнем и жените да си бръснем главите или да стане модерно да ходим с бели кичури. Съжалявам само, че не се оплаках в Сдружение за защита на потребителите, но то фактически не искам да се оплача от магазина или продавача, а от производителя или вносителя- и аз не зная.Както и да е. Смешно ми е да видя дърт мъж с ярко черна коса или руса. Май и Сашо Диков се боядисва?
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот dessiblond » 22 Апр 2014, 14:14

pepa1974 написа:
Ivaylo написа:Това е някакъв кошмар, по-добре да се бръсна гола глава и го правя. Другото ми изглежда нелепо.

Хубаво обръсната мъжка глава-чудесно! След като си разраних главата от боя за дълготрайно боядисване -Garnier Color Sensacion вече си мечтая да започнем и жените да си бръснем главите или да стане модерно да ходим с бели кичури. Съжалявам само, че не се оплаках в Сдружение за защита на потребителите, но то фактически не искам да се оплача от магазина или продавача, а от производителя или вносителя- и аз не зная.Както и да е. Смешно ми е да видя дърт мъж с ярко черна коса или руса. Май и Сашо Диков се боядисва?

Смешно е, но има и мъже, на които косите им потъмняват много по-бавно и какво трябва да се правят платинени, че е по-близко до бялото :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот silver933 » 25 Ное 2014, 13:19

Много зависи, аз лично бих се боядисал с цвят, който е близък до естествения ми разбира се, ако побелея сега, като съм на 35г.,а коса си имам и си ми харесва. Не мисля, че ако не афишираш с това, дори някой ще разбере ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Andrey » 11 Дек 2014, 15:13

Е, не е готино, жените обичат прошарени мъже ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот silver933 » 15 Дек 2014, 12:09

Andrey написа:Е, не е готино, жените обичат прошарени мъже ;)

И това е така, ама ако се прошариш на 22 не е много секси :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Mon_ton » 17 Дек 2014, 16:07

За по-млади мъже го приемам, но някой на 55г. да тръгне да се боядисва.. смешно изглежда!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот silver933 » 19 Дек 2014, 12:42

Mon_ton написа:За по-млади мъже го приемам, но някой на 55г. да тръгне да се боядисва.. смешно изглежда!

Някой боядисан дядо :lol:
Май само на Холивудските звезди им отива да бъдат боядисани и стари.. и то само на някои. ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта