Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот zagrijena » 04 Фев 2016, 14:35

Може да звучи като клише, но като видя жена с такава прическа, веднага правя съответната асоциа :grin: ция за сексуално предпочитание
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот miron » 05 Фев 2016, 16:19

zagrijena написа:Може да звучи като клише, но като видя жена с такава прическа, веднага правя съответната асоциа :grin: ция за сексуално предпочитание

изобщо с къса коса, или ако е с по-строга мъжка прическа/
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот black » 08 Фев 2016, 14:54

miron написа:
zagrijena написа:Може да звучи като клише, но като видя жена с такава прическа, веднага правя съответната асоциа :grin: ция за сексуално предпочитание

изобщо с къса коса, или ако е с по-строга мъжка прическа/


Някои жени са много женствени с къси прически. С мъжка прическа, да си призная, не съм виждал. На мен много ми бъркат в здравето полуобръснатите - нали ги знаете тези прически - с дълга коса, а едната половина на скалпа бръсната :shock:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот miron » 22 Юни 2016, 13:01

black написа:
miron написа:
zagrijena написа:Може да звучи като клише, но като видя жена с такава прическа, веднага правя съответната асоциа :grin: ция за сексуално предпочитание

изобщо с къса коса, или ако е с по-строга мъжка прическа/


Някои жени са много женствени с къси прически. С мъжка прическа, да си призная, не съм виждал. На мен много ми бъркат в здравето полуобръснатите - нали ги знаете тези прически - с дълга коса, а едната половина на скалпа бръсната :shock:

Доста са кофти да. Ама сега са си бая модерни, не отиват обаче на всеки. Ся на Преслава не мисля, че и стоят добре :lol:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот Локумът » 07 Апр 2017, 11:03

Мен пък ме кефят, малко се разнообразява вида на жените, че нещо бяха доскучали в последните години
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот silver933 » 25 Апр 2018, 09:13

Не ми пречат,ама все пак ако е обръсната като затворник...не мога да го приема така лесно, но с къса коса добре оформена - ок. Ама то в наши дни мъжете са с женски прически, тъй че всичко е точно. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот Frac » 25 Апр 2018, 17:00

Ако на жената й отива, защо не. Има лица, на които къса коса много им подхожда, например Холи Бери :) Аз мн я харесва - може да е с къса коса, но поддържана и секси.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Апр 2018, 20:03

Точно, а и някои жени имат така по-див външен вид и бая привличат погледите! зависи от много неща, но определено късата коса показва, че жената е бунтар, а мъжете харесват лоши момичета ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот orck » 26 Апр 2018, 12:47

rabotnata pchela написа:Точно, а и някои жени имат така по-див външен вид и бая привличат погледите! зависи от много неща, но определено късата коса показва, че жената е бунтар, а мъжете харесват лоши момичета ;)

напълно си права.
Като видя къса коса на тънка шия се побърквам докато не видя лицето. Пък за моите мерки това си е върха на вниманието.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот Mon_ton » 26 Апр 2018, 14:57

В смисъл, лицата те отблъсват или какво? :lol: :lol: :lol:
Аз съм сега с къса коса, много е приятно, свобода, прическата наистина е по-бунтовническа.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта