Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот skyfly » 27 Апр 2017, 16:28

Преминала съм и през двете, т.е. мъжът ми беше с любовница, много е неприятно да знаеш, че е бил с друга жена, защото така е искал, търсил е нещо и не го е намерил вкъщи. Но е по-важно да знаеш, че накрая се връща при теб и сте преминали едно препятствие по пътя си към щастливия съвместен живот.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Pipilota » 27 Апр 2017, 21:18

skyfly, как го преживяваш??? Това, че мъжът ти е бил с друга жена физически как да е, аз не бих могла да простя маменето и лъжата... физическия акт може би не би ме притеснил.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот skyfly » 05 Май 2017, 15:26

Pipilota написа:skyfly, как го преживяваш??? Това, че мъжът ти е бил с друга жена физически как да е, аз не бих могла да простя маменето и лъжата... физическия акт може би не би ме притеснил.

Просто го приемаш и оценяш кой колко значи за теб и дали можеш да продължиш. Ние можахме да продължим.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Monika_Spasova » 06 Май 2017, 09:44

Хората се преоткриват някой път, но и все пак, няма как нещата да останат както преди, не остава ли винаги съмнението? И в някакви напрегнати ситуации, аз бих се върнала години назад, за да напомня случките с изневерите. Хората казват, че се прпощава, чак когато се забрави, но такова нещо не се забравя, дори и да се прости! :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Май 2017, 11:50

И аз няма да продължа, освен,ако не забравим любовните истории и не си включим някакъв договор между нас си, който гласи - гледаме децата,а иначе всеки си прави,каквото си поиска. Не прощавам аз,да ходи по други жени и после да ми се връща, айде бе. След като веднъж е тръгнал, значи нещо вкъщи не му харесва, щом не му харесва, да отива да си търси щастието, аз да се променям ида се моля няма да стане.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот vanessa_ » 29 Юни 2018, 15:29

Ми като има любовница, значи я предпочита пред жена си след като изобщо си я е взел. :lol:
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Dipsy » 29 Юни 2018, 15:46

vanessa_ написа:Ми като има любовница, значи я предпочита пред жена си след като изобщо си я е взел. :lol:

Подкрепям! Инак женените да кажат, само че вероятно иска и двете и няма нужда да предпочита никоя а и защо му е. аз ако си хвана любовник и не мога да решатози или другия ще си ги задържа и двамата пък когато получа факс - тогава ще го решавам. :lol:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Stark » 29 Юни 2018, 16:14

Любовницата, след като се е стигнало до там, а винаги, освен физическа има и емоционална връзка.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Frac » 29 Юни 2018, 17:34

Според мен и двете-едно е сигурно, а другото от време на време!
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот ivan.stoqnov » 04 Юли 2018, 18:06

Според мен българският мъж от всички жени най-много обича... Мама!
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта