Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот sofi_black » 03 Дек 2013, 13:47

Привет, мъже! Обръщам се главно към вас, въпреки че смятам повече жени биха откликнали на тази тема!

За съжаление без да исках попаднах във вечният любовен триъгълник – мъж – съпруга - любовница, от който се излиза лесно, но винаги има наранени!
Основният въпрос е един – коя ще предпочете – съпругата си или любовницата и всички витаещи въпроси и съмнения се въртят около него!

В моят случай е повече от ясно, че не мога да се меря с майката на децата му, а и края на тази афера се вижда недалеч!
По-скоро моето питане е относно дали мъжете имат смелост да изоставят това, което са градили с години и да тръгнат с любовницата си, която им предлага… почти нищо?!!!
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Loreyn » 03 Дек 2013, 13:58

Особено комфортно им е вкъщи на мъжете, предполагам, че мноооого малък процент от тях се хвърлят в неизвестното с любовницата!
Потвърждение на всеобщото мнение, че мъжете са страхливци, според мен е това, нищо друго!
А къде се врете, между двама души, когато виждате, че няма място за вас - не разбирам такива хора!
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот rado84 » 19 Яну 2014, 16:47

Аз не съм женен, но и да бях - отговорът все щеше да е един: жената. Една жена ми е напълно достатъчна и друга не ми трябва. Може и да е старомодно или да ви звучи като приказка от 1001 нощ, но аз не изневерявам. Докато има жена в живота ми - тя ми стига и не търся други.
You better wake up and face the heartache you’ve felt
You better stay strong when love’s gone
At the Heartbreak Hotel
Аватар
rado84
 
Мнения: 30
Регистриран на: 19 Яну 2014, 16:26

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот djudjanka » 20 Яну 2014, 11:32

Нека кажат мъжете, които имат любовница. :lol: Според мен предпочитат съпругата си, а другата жена е временно забавление. Има толкова различни примери, че не може да се каже едно и също за всички. Всеки сам решава как да си живее живота, някои обичат да си го усложняват.
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот teo-2012 » 21 Яну 2014, 16:46

Много лошо sofi_b,но печеливш в тази ситуация е:.........децата.
Не толкова съпругата,защото след теб ще има и друга,след нея друга,а със сигурност не си първата.Съжалявам-личен опит.
teo-2012
 
Мнения: 8
Регистриран на: 21 Яну 2014, 09:33

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот renito » 10 Фев 2014, 12:22

И аз мисля ,че основното при твоята ситуация е детето,не толкова съпругата,а там нямаш шанс..Аз съм била с ситуация на любовница близо 2 години,но с човек,който имаше приятелка,с която живееха в различни градове.И пак беше голям зор :lol: Виж мъжете според мен по-лесно изневеряват,но по-трудно се разделят с половинките си,докато жените трудно изневеряват,но направят ли го,това е началото на края ;)
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Andrey » 20 Ное 2014, 10:30

Да, децата винаги печелят, освен ако не попаднеш на някой,който в такава ситуация би предпочел "любовницата,която не предлага нищо". Пък и се чудя, има ли жена, която иска да гради бъдеще с мъж,който зарязва семейството си,ами ако утре ти си съпругата, зарязана заради любовница? Аз като мъж си предпочитам жената, не ми трябват други, на сила да си създавам проблеми в живота не го намирам за правилно.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Krum » 13 Яну 2015, 14:22

Има много случаи, в които предпочитат любовницата пред жена си, ако се стигне до там, че тръгне да търси един мъж любовница, то значи нещата вкъщи изобщо не са цветя и рози, ще избере любовницата. :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Rali_hr » 13 Яну 2015, 16:25

Krum написа:Има много случаи, в които предпочитат любовницата пред жена си, ако се стигне до там, че тръгне да търси един мъж любовница, то значи нещата вкъщи изобщо не са цветя и рози, ще избере любовницата. :)

Там вече би следвало да се разруши цялото семейство, хич не звучи забавно, но се случва понякога, човек трябва да е подготвен за всичко. Ако е тръгнал да избира мъжа между жената и любовницата, то би следвало жената да не му позволи такъв избор, а сама да вземе решението. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот silver933 » 13 Яну 2015, 17:19

Любовница нямам, но ако имам ще се разделя най-напред с жена си. :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта