"Мракът и дъщеря ми" - Сибин Майналовски (е-книга)

Бизнес, политика, шоубизнес, забава или всичко от света около нас.....по дати

"Мракът и дъщеря ми" - Сибин Майналовски (е-книга)

Мнениеот WizardBGR » 31 Юли 2011, 15:26

Изображение

Книгата "Мракът и дъщеря ми" от Сибин Майналовски съдържа 50 разказа и есета, написани в интервала между 1997 и 2011 години. Някои от тях са добре известни на читателите и любителите на фантастика, фентъзи и хорър по публикациите в сп. "Върколак", "Зона F", "Наука и техника" и др.

Книгата може да бъде закупена на СИМВОЛИЧНАТА цена от 2,00 (ДВА) лева от този линк. Откъси от нея може да прочетете оттук (необходимо е да се логнете с акаунта си във Facebook!).

Вече може да си купите "Мракът и дъщеря ми" от магазина за е-книги на М-Тел и да платите чак със следващата си месечна сметка за телефон!

Прочети кратко ревю за книгата!

Прочети интервю с автора тук!

Ако книгата ви е харесала и желаете да подкрепите финансово автора, може да направите дарение към автора посредством банковата сметка по-долу. ВИЕ сте тези, които определяте колко да дарите! НЯМА фиксирани суми - може да дарите от 1 лев до... колкото прецените. Благодарим ви предварително!


IBAN: BG16PRCB92301029645115
BIC: PRCBBGSF
Банка: ПроКредит Банк
Клиент: Сибин Симеонов Майналовски (296451)


Може да превеждате дарения и чрез PayPal на акаунт merlin74@gmail.com, както и през българската система ePay, като за целта цитирате клиентския идентификационен номер (КИН): 8712033344. На сайта на Българския Арт Портал има и онлайн-формуляри, които препращат директно към гореспоменатите две системи и по този начин ви улесняват максимално.

Благодарен съм ви за всяка сума по ваше усмотрение! :) Няма прекалено малка величина за изразяването на благодарност към автора, дори да е на цената на едно кафе или една бира...
Последна промяна WizardBGR на 02 Авг 2011, 10:27, променена общо 2 пъти
WizardBGR
 
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Юли 2011, 15:23


Re: "Мракът и дъщеря ми" - Сибин Майналовски (е-книга)

Мнениеот Vampire Kiss » 05 Авг 2011, 17:09

Не ми се отваря страницата, да няма някакъв проблем??
Vampire Kiss
 
Мнения: 89
Регистриран на: 05 Авг 2011, 14:49

Re: "Мракът и дъщеря ми" - Сибин Майналовски (е-книга)

Мнениеот WizardBGR » 05 Авг 2011, 17:13

Vampire Kiss написа:Не ми се отваря страницата, да няма някакъв проблем??


Коя страница? При мен са наред; ако има проблем, опитай оттук.
WizardBGR
 
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Юли 2011, 15:23


Назад към Медиен календар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта