До колко необходим е гримът на една жена?

Re: До колко необходим е гримът на една жена?

Мнениеот franky » 16 Фев 2017, 16:50

Ако една жена се чувства уверена и без грим, значи не й е необходим чак толкова :smile: . Определено си има своите предимства, но в крайна сметка служи за прикриване и за украса, която реално е измамна.
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: До колко необходим е гримът на една жена?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Мар 2017, 16:17

аз се гриимирам рядко и го отчитам като грешка това за мен, защото според моите виждания грима си е много важна част от хубавия външен вид, подчертава, създава индивидуалност и не само, ами и придава един вид, че ти видиш ли, дори и с няколко килца отгоре да речем, или с някакъв недостатък, все пак не си се занимарил до толкова, че да не обръщаш внимание на външния си вид.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: До колко необходим е гримът на една жена?

Мнениеот vanessa_ » 28 Мар 2017, 11:31

И според мен една жена всеки ден поне трябва да носи спирала, нещо, което подчертава очите и зависи вече от тена на тялото, дали ще използва някаква пудра или нещо, което да я подчертае, ако има хубав тен и по-пламенни бузи не е необходимо да се слага нищо допълнително.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: До колко необходим е гримът на една жена?

Мнениеот nefertiti » 05 Апр 2017, 17:26

Аз вече осъзнах, че най-хубавото нещо е една жена да е красива и да изглежда добре и без грим. Когато кожата е чиста, свежа и с равномерен тен - какво по-хубаво от това? Разбира се, че за целта се изискват грижи, особено с напредването на годините - процедури, козметика. Но при мен положението е, че ако кожата ми не е перфектна, дори да се гримирам, не се чувствам истински хубава. През деня дефектите си личат и с грим. Най-важно ми е да си имам едно хубаво лице и кожа, пък грима е само добавка и подчертаване на красотата. И то в никакъв случай тежък - а по-скоро една спирала и червило. :smile:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: До колко необходим е гримът на една жена?

Мнениеот Ваня Стойчева » 05 Апр 2017, 20:58

Леко подчертаване на окото и червило, гланц или малко руж са предостатъчни на една хубава кожа и една красива жена:)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: До колко необходим е гримът на една жена?

Мнениеот Боби_Тони » 08 Ное 2018, 12:19

Дали ще се гримира една жена е лично нейно решение. Аз не правя нищо заради другите, или пък заради конкретен мъж.
Не се гримирам, само спирала на миглите и малко гланц. Просто не е моето нещо. Но си се чувствам ок. Ако някоя жена се чувства по-уверена и добре в кожата си с грим - защо пък не.
Аватар
Боби_Тони
 
Мнения: 81
Регистриран на: 08 Ное 2018, 12:11

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта