До колко необходим е гримът на една жена?

До колко необходим е гримът на една жена?

Мнениеот Nightmare » 03 Дек 2013, 14:13

Нужно ли е всяка сутрин жената да отделя време, малко или много, за да се гримира?

Каква всъщност е целта на грима? Някои прикриват несъвършенства с него, други просто не могат без него! Една приятелка ми сподели, че една жена не може да излиза сутрин без грим, понеже изглежда като „извадена от възглавница”!

Според мен не е задължително всяка сутрин това да бъде основно занимание, за да се чувстваш красива, това по-скоро идва отвътре и ако ти се чувстваш добре, можеш и да изглеждаш така, без излишната химия върху лицето си!

Мислите ли, че само самоуважаващите се жени излизат с грим, необходим ли е?
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: До колко необходим е гримът на една жена?

Мнениеот Fancy » 03 Дек 2013, 14:17

Това си е вид комплекс! Не можеш да кажеш, че ако не си с грим няма да приличаш на нищо! Точно по този начин в стремежът си жените да бъдат привлекателни, стават просто жалки!
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: До колко необходим е гримът на една жена?

Мнениеот YoLindi » 01 Авг 2014, 11:30

зависимостите са много и най-вече си зависи от количеството, макар че и начинът на нанасяне е важен, че и с малко можеш да приличаш на палячо :D но аз не мисля, че е необходими, но при мен е така, само когато съм се наспала :idea: апък това не е често явление :(
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: До колко необходим е гримът на една жена?

Мнениеот ellu » 05 Авг 2014, 13:04

Нямам нищо против да се грима всеки ден стига човек да разполага с време защо не? Все пак много момичета с грим се чувстват много по-уверени.От огромно значение е количеството на грима с който сме през деня не мисля ,че някой би харесал момиче с лице като маска(натруфен грим).Просто всяка една дама би трябвала да използва грима в умерено количество с цел да подчертае красивите черти на лицето си,а не да създаде едно ново лице,което без грим не е същото,да цели да не изглежда фрапиращо различна без грим.
ellu
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Авг 2014, 12:49

Re: До колко необходим е гримът на една жена?

Мнениеот Snejna » 21 Ное 2014, 09:51

Лошо няма да се ходи с лек грим,но през деня да приличаш сякаш си на дискотека е много неприятно. Напоследък забелязвам,че мъжете също предпочитат жени без грим. ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: До колко необходим е гримът на една жена?

Мнениеот zheleva212 » 21 Ное 2014, 11:34

По-скоро жените се стремят към по-естествен грим, тези, които в повечето случаи не обръщат дори внимание и на личната си хигиена, поне това са мои наблюдения. Но го има и другото, тези с многото грим, като за дискотека, както казвате, те просто не го свалят :D :D
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: До колко необходим е гримът на една жена?

Мнениеот Pipilota » 21 Ное 2014, 16:00

zheleva212 написа:По-скоро жените се стремят към по-естествен грим, тези, които в повечето случаи не обръщат дори внимание и на личната си хигиена, поне това са мои наблюдения. Но го има и другото, тези с многото грим, като за дискотека, както казвате, те просто не го свалят :D :D


Да,да и за мен не е нормално да се гримираш 3 часа, за да имаш накрая естествен грим - то основа, то фон дьо тен, после руж, накрая пудра, спирала, 2 за очите,толкова още за веждите и поне 3 различни червила, гланцове или каквото и да е там върху устните и накрая - днес съм без грим.. Доообре ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: До колко необходим е гримът на една жена?

Мнениеот Anka » 25 Ное 2014, 13:50

Хубаво е жената да се гримира, разбира се, важното е гримът да отговаря на времето, за което е, не може на работа да бъдем с тежък лъскав грим като за дискотека. :!:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: До колко необходим е гримът на една жена?

Мнениеот Snejna » 06 Юли 2015, 11:19

zheleva212 написа:По-скоро жените се стремят към по-естествен грим, тези, които в повечето случаи не обръщат дори внимание и на личната си хигиена, поне това са мои наблюдения. Но го има и другото, тези с многото грим, като за дискотека, както казвате, те просто не го свалят :D :D

И аз си мисля, че по-скоро тези с многото грим не го свалят, а само го повтарят, представям си каква в кожата отдолу .. :shock:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: До колко необходим е гримът на една жена?

Мнениеот m.vulev » 06 Юли 2015, 12:19

Snejna написа:
zheleva212 написа:По-скоро жените се стремят към по-естествен грим, тези, които в повечето случаи не обръщат дори внимание и на личната си хигиена, поне това са мои наблюдения. Но го има и другото, тези с многото грим, като за дискотека, както казвате, те просто не го свалят :D :D

И аз си мисля, че по-скоро тези с многото грим не го свалят, а само го повтарят, представям си каква в кожата отдолу .. :shock:

Тези, които могат да си позволят това, си позволят и след това да ходят през два дни на козметик, за да им поправя щетите в безбожни процедури, така че е безсмислено е да ги мислите, а това го знам от позната, която работи в един от големите салони за красота :idea:
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта