Можем да отслабнем и с чиа?!

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Можем да отслабнем и с чиа?!

Мнениеот Burborino » 20 Яну 2015, 18:16

Могат да се поръсят върху салата или ястия. Обаче четох някъде, че било хубаво да се накисват предварително защото можело да се раздразни стомаха. Аз като правих овесените сладки ги сложих така в сместа, сухи.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Можем да отслабнем и с чиа?!

Мнениеот Pipilota » 20 Яну 2015, 22:12

Не съм я опитвала изобщо тази чиа, днес я видях как изглежда, но не съм яла от нея, може да си взема, но не вярвам, че все е нещо можем да отслабнем, според мен всичко е по-скоро комбинация от хранене, отколкото нещо специално.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Можем да отслабнем и с чиа?!

Мнениеот Mon_ton » 21 Яну 2015, 15:41

Burborino написа:Могат да се поръсят върху салата или ястия. Обаче четох някъде, че било хубаво да се накисват предварително защото можело да се раздразни стомаха. Аз като правих овесените сладки ги сложих така в сместа, сухи.

Е ти ако си сложиш във овесените ядки някаква течност всичко се нарежда ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Можем да отслабнем и с чиа?!

Мнениеот Pipilota » 14 Апр 2017, 12:30

Аз вече взех и хапвам, не спазвам предписания дали да са накиснати или не, те толков абързо се накисват, че и в салатата бързо си стават такива желирани.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Можем да отслабнем и с чиа?!

Мнениеот Ваня Стойчева » 15 Апр 2017, 08:30

Аз хапвам чия с плодове и кисело мляко, действа ми добре на перисталтиката, всеки ден хапвам по малко и нямам проблеми с тоалетната. Но чак за някакво отслабване.. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Можем да отслабнем и с чиа?!

Мнениеот Mon_ton » 02 Май 2017, 15:22

Ваня Стойчева написа:Аз хапвам чия с плодове и кисело мляко, действа ми добре на перисталтиката, всеки ден хапвам по малко и нямам проблеми с тоалетната. Но чак за някакво отслабване.. :)

Може би на това се разчита за отслабването, знае ли човек. :roll: За мен е смешно да се слагат някакви големи надежди и заложби на чията. ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Можем да отслабнем и с чиа?!

Мнениеот Pipilota » 06 Май 2017, 09:18

Пълни глупости са това, аз ако ям чия и после изям 2 мекици, познайте кога и колко ще отслабна. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Можем да отслабнем и с чиа?!

Мнениеот La_bomba » 16 Юни 2017, 11:30

На мен чията ми действа много на стомаха, разбирайте, ходя си до тоалетната без проблем. Но и не рядко от нея ме боли корема и много ме издува, може би заради този гел, който се образува около нея. Определено намалява апетита, но е много по-важно как и с какво се комбинира тази чия, за да има ефект. Иначе най-различни неща могат да подействат на цялостното състояние.
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Можем да отслабнем и с чиа?!

Мнениеот Lollipop » 16 Юни 2017, 16:01

Е тя чията няма ли основно такава пречистваща функция.. ако се кара само на чия ще се отслабне, ама ако се кара и на храна и на чия може и да не се получи.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Можем да отслабнем и с чиа?!

Мнениеот Monika_Spasova » 18 Юни 2017, 10:18

Ох, ако ставаше да ям хамбургер и да поръся отгоре чия и да отслабна! : Винаги съм се чудила на такива ... не знам плодове, зеленчуци, семенца, не знам какво се води чията точно.
Но както се казва "да отслабнем с джинджифил, с куркума, чия, годжи бери" и не знам си още какво си. Сякаш не трябват допълнителни усилия както във всяка една диета, ами точно като се хапнат тези неща и магията ще стане. Да бе да!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта