Синът ми иска татуировка – помощ!

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот S_Milenska » 04 Юни 2015, 14:49

Ваня Стойчева написа:Не бих позволила на никое от децата ми да си направи татуировка, ако ще и да е на 30 години, няма да ми ходи като престъпник и наркоман, не одобрявам такива неща!

Е като пораснат достатъчно да си правят каквото си поискат, но като аз ги храня и аз плащам не давам.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Krum » 05 Юни 2015, 11:00

Не знам на кое толкова се шашкате, в наши дни кой вече няма татуировка, нещо съвсем нормално.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Mon_ton » 05 Юни 2015, 12:07

Ако някой е решил да има татуировка, никой не може да го спре. Какъв е проблемът, че детето иска да има татуировка, нека да си направи, ако е по-голямо особено. На 12 не е удачно да се правят, но на 17-18 не е проблем, винаги може да се направи на специфично място, което не се деформира
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот JohnLocke » 27 Авг 2015, 11:40

Mon_ton написа:Ако някой е решил да има татуировка, никой не може да го спре. Какъв е проблемът, че детето иска да има татуировка, нека да си направи, ако е по-голямо особено. На 12 не е удачно да се правят, но на 17-18 не е проблем, винаги може да се направи на специфично място, което не се деформира

Работата е там да се направи нещо, което евентуално в даден момент ще може да се покрие качествено :idea:
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Mon_ton » 23 Сеп 2015, 16:05

JohnLocke написа:
Mon_ton написа:Ако някой е решил да има татуировка, никой не може да го спре. Какъв е проблемът, че детето иска да има татуировка, нека да си направи, ако е по-голямо особено. На 12 не е удачно да се правят, но на 17-18 не е проблем, винаги може да се направи на специфично място, което не се деформира

Работата е там да се направи нещо, което евентуално в даден момент ще може да се покрие качествено :idea:

Все пак може и да не се покрива, защо сме решили, че хората на по 17-18г са идиоти? :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Bass » 29 Сеп 2015, 16:41

Лельо Ванче, синът ти ли беше този, на който му влизаш в апартамента и му миеш чиниите, докато той е на почивка с жена си? :mrgreen:

Колкото до татуировките, по-разумно би било да отидете заедно в качесттвено студио и да поговри с татуист направо. Тия треторазрядните, освен, че може да са некадърници, може да му лепне нещо с нестерилизирани игли и машина. Хайде стига сте се филмирали за татуировките, супер нормално нещо са и в крайна сметка са право на избор. Трябва да се радвате, че синът Ви ви е съобщил преди да го направи.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот puhcheto » 29 Сеп 2015, 16:53

Съгласна съм, много мои съученици се нашариха още рано-рано и после се чудят какво да я правят и как да кажат на техните, а един от тях колко бой изяде, не е истина... баща му направо го беше изнесъл от тях :lol: :lol: :lol:
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Rali_hr » 30 Сеп 2015, 12:48

puhcheto написа:Съгласна съм, много мои съученици се нашариха още рано-рано и после се чудят какво да я правят и как да кажат на техните, а един от тях колко бой изяде, не е истина... баща му направо го беше изнесъл от тях :lol: :lol: :lol:

Закостеняло мислене е това! Защо да не си направи татуировка?? Какво лошо има? )
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Сеп 2015, 21:04

Защо сте толкова консервативни!??! Сега не само наркоманите и затворниците са с татуировки, а са нещо съвсем нормално! :) Синът ми е на 6, както знаете, и отсега сме се разбрали, че ще порасне аз лично ще го заведа даси направи татуировка, а за пиърсинга на езика сме се разбрали поне като стане на 15. :mrgreen: Наречете ме луда, но ако ще минава през това, предпочитам да е около мен, за да не се тупне в някое селскостопанско студио и да си прави татуировки.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Snejna » 30 Сеп 2015, 21:33

Пчела, ти си прекалено ракрепостена в това отноешени, не е ли прекалено?
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта