Все още ли ползвате микровълнова?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Все още ли ползвате микровълнова?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Май 2015, 14:40

penny написа:
S_Milenska написа::lol: :lol: :lol: хахахах
мале, мале! :))) Този дали използва микровълнова? :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: аз си мислих, че само с моите приятели сме обитаци щом се смеем на това :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Фйу, отдъхнах си!

О, моля ти се, то всеки се смее на такива идиоти. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Все още ли ползвате микровълнова?

Мнениеот Krum » 22 Май 2015, 15:05

Простотията броди по земята и няма спасение хич от нея... баси ръките:)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Все още ли ползвате микровълнова?

Мнениеот Andrey » 25 Май 2015, 17:15

Krum написа:Простотията броди по земята и няма спасение хич от нея... баси ръките:)

Тея ръки се правят само с ядене от микровълновата, тъй че микровълновата трябва да върти :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Все още ли ползвате микровълнова?

Мнениеот страстоцвет » 19 Дек 2016, 14:52

Този индивид го бях забравил, за микровълновата, аз до скоро нямах, но си взех. Улеснение ми е, когато топля една порция, някой път не става да загрееш цялата фурна,з а да си стоплиш една чиния ориз, примерно. Та ползвам я рядко, удобство е и за децата, да могат сами да се хранят.
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: Все още ли ползвате микровълнова?

Мнениеот Fancy » 19 Дек 2016, 15:39

С голямо предубеждение съм към микровълновата, но си признавам, че от време на време я използвам. Наистина е по-удобно когато си сам да си стоплиш нещо набързо за теб. Когато много загрее храната, имам чувството, че не е толкова вкусно. Не знам дали е така реално, но такова усещане имам. Вкусна ли ви е на вас храната след микровълновата? Или не намирате разлика?
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Все още ли ползвате микровълнова?

Мнениеот страстоцвет » 12 Апр 2017, 10:14

Fancy написа:С голямо предубеждение съм към микровълновата, но си признавам, че от време на време я използвам. Наистина е по-удобно когато си сам да си стоплиш нещо набързо за теб. Когато много загрее храната, имам чувството, че не е толкова вкусно. Не знам дали е така реално, но такова усещане имам. Вкусна ли ви е на вас храната след микровълновата? Или не намирате разлика?

Храната си е същата, но никоя храна не е толкова вкусна, колкото прясно сготвена. Притопли ли се веднъж, вече губи част от вкуса си. Аз не намирам разлика, но е в пъти по-лесно да се стопли с микровълновата, отколкото да не се топли изобщо, или пък представете си някое дете само вкъщи да пуска печката, да си топли супата.
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: Все още ли ползвате микровълнова?

Мнениеот annamaria » 02 Май 2017, 15:37

Аз ползвам, просто е неизбежно. Все за притопляне на някоя вчерашна храна става, а и е удобна, определено. Знам, че има и вредно влияние, но човек като няма време.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Все още ли ползвате микровълнова?

Мнениеот Snejna » 02 Май 2017, 15:48

Голямо вредно влияние не мисля, че има, но и сегашните печки успешно я пренебрегват, има такива с таймери, има и такива, които загряват бъквално за 2-3 минути, така че може да се претопли яденето там за 5 минутки :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Все още ли ползвате микровълнова?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Май 2017, 19:34

и аз е отказах от микровълновата, исках да взема заради малкия. но бяхме скоро в приятлека, която има нова фурна, загряваше толкова бързо, че реших там да вложа повече. :) иначе нямам притеснения, че е опасна или нещо такова, за мен просто е не особено полезна вещ.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Все още ли ползвате микровълнова?

Мнениеот Elica » 03 Май 2017, 09:17

Микровълновата е голямо удобство, това не може да се отрече. Загрява бързо и е подходяща за малки порци и загрява всичко, не е нужно постоянно да се пускат печки и котлони,за да се затопли каквото и да е било.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта