Може ли да се шофира с токчета?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот Alex_mor » 21 Юни 2015, 16:05

Естествено, че на шофьора трябва да е удобно, той кара, ако му е неудобно то шансът да сгафи по време на пътуване е много по-голям.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот svetlozara » 26 Юни 2015, 16:11

magda написа:
svetlozara написа:
exotic написа:Мен би ме било страх, някак няма да се чувствам, сигурна в себе си и го намирам за почти същото, все едно караш по джапанки или бос :idea: :idea:

Бос се кара най-удобно, когато съм по джапанки винаги карам боса, затова и си избирам много ниски и тънки обувки, идеално е да се кара на бос крак.

Добре, вие луди ли сте, заради вашето "удобство" застрашавате другите участници в движението :idea:

Ако на мен ми е неудобно как ще реагирам адекватно по време на шофиране?!? :o
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот Jully » 05 Авг 2015, 13:05

Наисина съвсем грешно, удобството и комфорта на шофьора са важните, защото той е този, който държи животите ни в ръцете си! Не може ние като пътници да имаме претенции и да го убеждаваме на него как му е по-добре.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот svetlozara » 05 Авг 2015, 13:24

Jully написа:Наисина съвсем грешно, удобството и комфорта на шофьора са важните, защото той е този, който държи животите ни в ръцете си! Не може ние като пътници да имаме претенции и да го убеждаваме на него как му е по-добре.

Точно за това става въпрос! Не може някой друг да определя и да казва как би било правилно и удобно, само защото така е гледал по филмите.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот Mamacita » 05 Авг 2015, 13:35

Според мен всичко подобно като шофиране с ток, на босо, с джапанки трябва да бъде забранено, за да се сведат опасностите до минимум, поне от тази гледна точна :idea:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот Pipilota » 10 Авг 2015, 07:59

Mamacita написа:Според мен всичко подобно като шофиране с ток, на босо, с джапанки трябва да бъде забранено, за да се сведат опасностите до минимум, поне от тази гледна точна :idea:

Как точно ще бъде забранено и защо никой не приема, че хората са различни и имат различни удобства?!?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот Pipilota » 10 Авг 2015, 08:00

Pipilota написа:
Mamacita написа:Според мен всичко подобно като шофиране с ток, на босо, с джапанки трябва да бъде забранено, за да се сведат опасностите до минимум, поне от тази гледна точна :idea:

Как точно ще бъде забранено и защо никой не приема, че хората са различни и имат различни удобства?!? Или правят закон, защото каза Mamacita ?!? Смешно е моля ти се. Всеки си решава сам и преценя как му е удобно. И аз не съм съгласна, че с токчета е много удобно, но всеки си преценя!!!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот Lollipop » 10 Авг 2015, 10:08

Стига да не се застрашава живота на останалите в името на добрия външен вид, смятам, че всичко може да е ок :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот svetlozara » 12 Сеп 2015, 14:50

Да забраним и ходенето на високи токчета и карането на колело, че има риск да паднете някъде и да се потрошите ида ви смаже кола.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот analizatorka » 16 Мар 2016, 13:10

Страшно ми е неудобно да шофирам с токчета, няма значение дали дебели или тънки. Педалите все ми бягат или ми се хлъзгат и ме е страх да не направя някоя беля. Даже съм се събувала боса :grin:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта