Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Rali_hr » 11 Ное 2015, 15:53

Ама нека да има разлики и да се оплакват хората бе, какво толкова. :mrgreen: Важното е редовно да хвърлят боклука и да си вършат мъжката работа (тая, която жената им е отредила в домакинството) И после пак да се правят на мъже и да си държат на своето. :rockout:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот penelopa » 19 Фев 2016, 16:36

Има и златни свекърви, не всички са чудовище номер едно :grin: . На моята приятелка свекърва й даже често застава на нейна страна, а не на тази на сина си.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Фев 2016, 09:59

penelopa написа:Има и златни свекърви, не всички са чудовище номер едно :grin: . На моята приятелка свекърва й даже често застава на нейна страна, а не на тази на сина си.

Това са редки случаи, вземи кажи за твоята свекърва.. :mrgreen:
Моят мъж за щастие вече не се налага да се поставя между чука и наковалнята, той сам избра правилната страна. :sunshine:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот pavleta » 22 Фев 2016, 11:57

Ако сами позволят да са между чука и наковалнята, все ще понасят удари. :mrgreen:
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот miron » 24 Фев 2017, 14:49

Дори и жената да се разбира със свекървата, то пак се получава някой момент, в който иска да се каже нещо, което другата да не чуе или да бъде поставено по по-подходящ начин. Тъй че мъжете наистина винаги са между чука и наковалнята, вече е финес двете да успеят да се разберат без да замесват невинния любимец.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот balsam » 28 Фев 2017, 00:20

Този финес на ненамесването е доста в по-късна фаза в отношенията и аз лично не съм била свидетел на подобно нещо. Дори и за едно съгласуване кога да се заведат децата при бабата, се минава през мъжа, директно или индиректно
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Pipilota » 08 Апр 2017, 13:53

Аз нямам проблеми да си говоря със свекървата, когато искам нещо, не енужо да занимавам мъжа ми. Ако обаче нещо ми е затанцувала по нервите, държа да му го кажа, за да си мисли, че може да направи нещо по въпроса!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот kauda » 08 Апр 2017, 14:24

Еее, хайде сега! Не мисля, че са толкова за ореваване мъжете, да са си стрягали майките, за да си придържат към нормалните отношения към новото семейство. Обикновено проблемите идват от свръхгрижовните майчици.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Lollipop » 09 Апр 2017, 09:45

Сега задружно да седнем да поплачем за горките момченца! Според мен те нарочно се поставят в такава ситуация, защото все стоят и мълчат, докато жените им бушуват. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот kauda » 28 Апр 2017, 14:23

Проблемите идват от майките им, ако те са успели да създадат едно чувство в мъжете, че проблемите се обсъждат и след това и в снахите си близост, то няма да се стига до някакви крайности и неприятни ситуации за мъжете. Вярно, че е трудно да се създаде близост между хора различни поколения, но както се създават приятелства и в тоя случай трябва да е така. Ако се гледа на майката като на тая, дето само си иска сина, а на снахата като тая, дето ще открадне синчето, няма как да се получи.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта