Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот niya_mazova » 09 Дек 2013, 12:40

Казвам, че мъжете са между чука и наковалнята, по-скоро със съжаление към тях!

Да не кажа, че във всяко семейство е така, но процентът, в който майките не харесват избраницата на сина си е доста голям!
Съответно снахата е винаги оплювана и нагрубявана, от страна на свекървата, както и обратно. Мъжете само клепат, ту пред едната, ту пред другата – кофти история, нали?

Пиша от страна на снахата – наковалнята в случая, а милото мамче – чука! :lol: В крайна сметка, не мога да накарам майка му да ме харесва, но и не искам! Искам само той да не се чувства зле от ситуация, в която се намираме. Как да го направя, обаче? :roll:

И аз не съм светица и не си държа езика зад зъбите, пускам си по някой злобен коментар щом ме предизвикат, ама то на отровата, как да отвърнеш, освен с отрова? :evil:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Loreyn » 09 Дек 2013, 12:48

Ох, болната тема, за която няма лек!
Ами от няколко години съм в подобно положение, не намирам изход! Мисля, че най-добре мъжете да си изкажат мнението. Истината е, че колкото някои страдат от това, толкова пък други се възползват от него!!! :idea:
Да си отидат при мама, тя да им е сготвила вкусна манджичка, да им е напълнила главата с глупости за теб, а той като се прибере да ти ги излее, все едно не ги знаеш!
Така, че се надявам на страдащите да се включат тука! :D
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот bojo_kolev » 13 Дек 2013, 15:24

За сега не съм имал подобни изпълнения, за щастие! Насявам се, че няма и да имам, но мисля, че бих прекъснал отношенията с майка си, ако тя се държи така със съпругата ми! :!: :!: :!:
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот rado84 » 19 Яну 2014, 16:58

Никога не съм се съобразявал с мнението на майка ми и не смятам да започвам да го правя. Когато си хващам гадже единственото мнение, което зачитам е моето си и ничие друго. Все пак не майка ми ще спи с гаджето, а аз, така че какво мислят сестра ми, майка ми, най-добрият ми приятел или изобщо кой да е друг човек - това няма никакво значение. На който не му понася - да се изнася.
You better wake up and face the heartache you’ve felt
You better stay strong when love’s gone
At the Heartbreak Hotel
Аватар
rado84
 
Мнения: 30
Регистриран на: 19 Яну 2014, 16:26

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот niya_mazova » 20 Яну 2014, 15:36

rado84 написа:Никога не съм се съобразявал с мнението на майка ми и не смятам да започвам да го правя. Когато си хващам гадже единственото мнение, което зачитам е моето си и ничие друго. Все пак не майка ми ще спи с гаджето, а аз, така че какво мислят сестра ми, майка ми, най-добрият ми приятел или изобщо кой да е друг човек - това няма никакво значение. На който не му понася - да се изнася.

Разбирам, че на мъжете им е трудно да проумеят, че майките им все още имат голямо влияние върху тях, което е нормално и няма защо да се притесняват или срамуват от това. :arrow: Друг е въпросът, че те се влияят много повече, от колкото е необходимо. :idea:
Разбира се, че има и друг вариант, в който мъжете са далеч от родителите си, по специално майката и с ограничената комуникация нещата се развиват възможно по-добре :!:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот S_Milenska » 08 Дек 2014, 15:00

Не е лесно понякога, но мъжете и жените трябва да са наясно, че родителите им нямат място във връзката. :!:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот donni » 08 Дек 2014, 15:46

S_Milenska написа:Не е лесно понякога, но мъжете и жените трябва да са наясно, че родителите им нямат място във връзката. :!:

Съгласна съм, понеже съм виждала много такива случаи, в които уж той е маминото синче, но и тя не е много по-далеч от това, а дори не го осъзнава :idea:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот S_Milenska » 09 Дек 2014, 12:05

donni написа:
S_Milenska написа:Не е лесно понякога, но мъжете и жените трябва да са наясно, че родителите им нямат място във връзката. :!:

Съгласна съм, понеже съм виждала много такива случаи, в които уж той е маминото синче, но и тя не е много по-далеч от това, а дори не го осъзнава :idea:

Така е да, има случаи при които жената постоянно се чува с майка си - всеки ден и не пропуска да сподели какво се случва в семейството им. Мъжът няма как да се чувства комфортно и ето - набързо се е появила причина за скандал. :!:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Anka » 16 Яну 2015, 16:57

Жените сме малко психопати, постоянно притискаме мъжете, но малко от нас си го признават ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот dinkog » 09 Апр 2015, 16:08

Жените винаги ни поставяте в това положение, ако някой пита вас - вие сте си света вода!
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта