Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот nadqta » 10 Ное 2015, 16:07

kauda написа:И на мен ми харесва повече втория вариант, много зависи от кройката, като цяло. Но определено не обичам широките блузи, като тази риза. Напомнят ми на 90-те когато се носеха големи блузи и впити дънки с висока талия, доста кофти!

Защоо... аз имам само хубави спомени от тези времена, а и са много приятни големите пуловери, а и тези, които са си късички, апък развлечени, с една карирана ризка отдолу, например, си заспиват ;)
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот silver933 » 21 Дек 2015, 12:57

kauda написа:И на мен ми харесва повече втория вариант, много зависи от кройката, като цяло. Но определено не обичам широките блузи, като тази риза. Напомнят ми на 90-те когато се носеха големи блузи и впити дънки с висока талия, доста кофти!


:lol: О, да мега странни бяха и аз не ги харесвах, и то с някоя коса отгоре см ного обем и завит бретон, да ревнеш направо, а мъжете с висока талия и коси та вятър да ги вее..
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот PasDeDeux » 22 Дек 2015, 17:45

Много зависи от правилното съчетание, но и на мен ми харесва тази мода, за съжаление не мога да нося такива неща, имам чувство, че изглеждам като паднала от дупка на времето.
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот Грохот » 23 Дек 2015, 11:26

Смятам, че по разни поводи можеш да си позволиш да изглеждаш така, но за всекидневно облекло е прекалено... не мога да си представя коремът ми все да е притиснат, особено в специалните женски дни, в които се подувам като поничка :)
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот Mon_ton » 08 Яну 2016, 15:08

В края на краищата преди години така са ходили всеки ден, сега ние приемаме, че е нормално дрехите ни да висят някъде поне 4 пръста под пъпа, а преди са стигали точно до талията. Може би за някои неща в по-удобно, особено когато си седнала, даже най-добре да е по-височка талията :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот kauda » 23 Юни 2016, 14:22

Високата талия стои добре на слаб човек, дебеличките милите в нищо не изглеждат добре. Но една хубав ависока талия може да създаде толкова голямо впечатление и да се хареса доста. :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот red_eyes » 24 Юни 2016, 10:16

На мен ми са много удобни подобни дрехи. Нищо не ме стяга, когато съм с такава рокля, което не искам, не се очертава :grin: .
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот klarissa » 10 Май 2017, 15:33

Хубавото на подобни рокли и панталони е, че прикриват тялото и няма защо да се притеснявате, че като се наведете ще ви се види всичко. А и могат също така да бъдат много секси.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот kalina_216 » 19 Май 2017, 11:34

Добре при високата талия е, че стои добреи на слабо и на по-пълно тяло, докато ниската талия подчертава доста несъвършенствата и е по-добре да се носи от слаби момичета. Високата талия дори може да оформи тялото, поне малко.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот Karina_85 » 01 Ное 2018, 13:09

Не е само до свикване. Високата талия отива на малко хора - трябва хем да нямаш излишни килца, хем да имаш добре изразена талия, да нямаш коремче и да имаш дълги бедра. Общо взето, тяло клонящо към съвършеното :smileyflower:
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron