Какви са критерии ви при избиране на ново жилище?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Какви са критерии ви при избиране на ново жилище?

Мнениеот Локумът » 17 Сеп 2015, 16:39

НЕ е така, по кварталите даже децата излизат заедно и се прибират заедно и по-често са в голяма компания, докато много често се случва че по центъра са си сами. :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какви са критерии ви при избиране на ново жилище?

Мнениеот Kremiliya » 18 Сеп 2015, 12:28

Има таксита, не знам какъв може да е проблемът в излизанията. ;) А и по центъра много често цените са убиец, не знам освен ако не си в наследствено жилище как можеш да си го позволиш..
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какви са критерии ви при избиране на ново жилище?

Мнениеот dejavu » 22 Сеп 2015, 16:46

Kremiliya написа:Има таксита, не знам какъв може да е проблемът в излизанията. ;) А и по центъра много често цените са убиец, не знам освен ако не си в наследствено жилище как можеш да си го позволиш..

Ти как си представяш излизането и прибирането на отрочетата ти да са по 40 лева само за пътни... като говорим за цени?!?!?
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Какви са критерии ви при избиране на ново жилище?

Мнениеот Lollipop » 23 Сеп 2015, 14:21

dejavu написа:
Kremiliya написа:Има таксита, не знам какъв може да е проблемът в излизанията. ;) А и по центъра много често цените са убиец, не знам освен ако не си в наследствено жилище как можеш да си го позволиш..

Ти как си представяш излизането и прибирането на отрочетата ти да са по 40 лева само за пътни... като говорим за цени?!?!?

E то по тази логика всичките по кварталите са тотално отритани, айде моля ти се. :) Има си карти а и аз не знам колко толкоав огромни градове има в България че да е огромен проблем ...
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какви са критерии ви при избиране на ново жилище?

Мнениеот mamina » 05 Окт 2016, 14:23

За съжаление финансовите възможности определят къде да е жилището, дали да е ново или старо строителство и така нататък. Може да искаме много неща, но в крайна сметка правим доста компромиси заради парите.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Какви са критерии ви при избиране на ново жилище?

Мнениеот Alex_mor » 06 Окт 2016, 09:25

Най-изгодно си остава ако успееш да си вземеш стар имот наследствен, дори и да го купиш. :roll: Много е трудно да се купи ново жилище, освен ако някой не дойде да ти го даде, или не си приятел много близък със строителя, за да успееш да го вземеш на по-приемлива цена.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Какви са критерии ви при избиране на ново жилище?

Мнениеот pravilno » 06 Окт 2016, 12:16

Аз като избирам първо гледам дали е светло жилището, дали са сменени дограмите и банята. Ако това е тип-топ, другото по бих могла да го преглътна.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Какви са критерии ви при избиране на ново жилище?

Мнениеот Lollipop » 06 Окт 2016, 13:40

Всички искаме да живеем в центъра, на таиха улица, в готин квартал, но няма как да стане. Важно, според мен е блока да е здрав, да не е панелка, да е чист и поддържан входа, апартамента дори и да не е със сменени дограми, да си личи, че няма проблеми като отлепена мазилка и паднал таван. Другото може да се коригира.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какви са критерии ви при избиране на ново жилище?

Мнениеот klara » 12 Окт 2016, 14:05

Ако се нуждае от голям ремонт и сменяне на основни неща като тръби, дограми и т.н. за какво ти е?
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Какви са критерии ви при избиране на ново жилище?

Мнениеот Malina » 12 Окт 2016, 14:23

klara написа:Ако се нуждае от голям ремонт и сменяне на основни неща като тръби, дограми и т.н. за какво ти е?

Много хора живеят по стари жилища и понякога се налга и такъв основен ремонт и лошо няма. :) А и много често, ако ти харесва мясттоо блока и т.н. може и да се прежалиш за ремонта. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта