Родово селище - бихте ли живели в такова?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Родово селище - бихте ли живели в такова?

Мнениеот nefertiti » 11 Мар 2016, 13:42

те тези внуци ще имат и дядо :wink:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Родово селище - бихте ли живели в такова?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Мар 2016, 14:20

nefertiti написа:те тези внуци ще имат и дядо :wink:

Бе дядо, дядо, ама все от баба искаме.. :) Моят дядо знаеш ли как я командва баба ми.. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Родово селище - бихте ли живели в такова?

Мнениеот nefertiti » 15 Мар 2016, 14:22

rabotnata pchela написа:
nefertiti написа:те тези внуци ще имат и дядо :wink:

Бе дядо, дядо, ама все от баба искаме.. :) Моят дядо знаеш ли как я командва баба ми.. :mrgreen:


значи привилегированите ще са внуците на "мухльото" от съседната тема, която бабата ще го командва и на старини :lol:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Родово селище - бихте ли живели в такова?

Мнениеот fawla » 15 Мар 2016, 14:39

nefertiti написа:
rabotnata pchela написа:
nefertiti написа:те тези внуци ще имат и дядо :wink:

Бе дядо, дядо, ама все от баба искаме.. :) Моят дядо знаеш ли как я командва баба ми.. :mrgreen:


значи привилегированите ще са внуците на "мухльото" от съседната тема, която бабата ще го командва и на старини :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: Важното е баби да има! :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Родово селище - бихте ли живели в такова?

Мнениеот nefertiti » 29 Мар 2016, 11:38

По интересно е какви ще са бабите на следващото поколение, когато сега и млади и стари тичат до супермаркета за да си купят всякакви "домашно приготвени" неща :))
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Родово селище - бихте ли живели в такова?

Мнениеот Mon_ton » 29 Мар 2016, 11:56

nefertiti написа:По интересно е какви ще са бабите на следващото поколение, когато сега и млади и стари тичат до супермаркета за да си купят всякакви "домашно приготвени" неща :))

Такива ще са, вече няма баби, не останаха. Тук-там ще се намира някоя жена, готова да се грижи за внуците си, ще има желание да им даде истинска храна и това ще е. Повечето баби ще гледат внуците си, докато играят на игри на компютъра взаимно. :bump:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Родово селище - бихте ли живели в такова?

Мнениеот nefertiti » 30 Мар 2016, 11:20

Е то май и аз искам да съм такава баба, да си играем с внуците пред комютъра, да ходим по магазини, да съм си в крак с новите неща, поддържана и с млад дух до последно :)
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Родово селище - бихте ли живели в такова?

Мнениеот pravilno » 30 Мар 2016, 12:59

Със сигурност ще сме по-различни баби от сегашните, но пак ще живеем по нравите и обичаите, които сме имали в младите си години, а нашите внуци ще се дразнят от нас, че сме далече от тяхното време :grin: .
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Родово селище - бихте ли живели в такова?

Мнениеот nefertiti » 04 Апр 2016, 16:34

Че ще има някаква повтаряемост на разликите между поколенията, е ясно. Но като си помисля сега колко много баби боравят и с компютри, получават много повече информация за света.. Ние също ще остаряваме с по-съвременно виждане и някой ден може да не сме толкова далече от вижданията на внуците
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Родово селище - бихте ли живели в такова?

Мнениеот Rali_hr » 08 Апр 2016, 14:08

nefertiti написа:Че ще има някаква повтаряемост на разликите между поколенията, е ясно. Но като си помисля сега колко много баби боравят и с компютри, получават много повече информация за света.. Ние също ще остаряваме с по-съвременно виждане и някой ден може да не сме толкова далече от вижданията на внуците

техниет виждания ще се променят, винаги е имало и винаги ще има неразбиране и пропаст между поколенията. Все нещо няма да ни харесва в днешните младежи, а и с времето силовото вещество се разрежда.. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта