Кои са обещанията, които даваме всяка Нова година?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Кои са обещанията, които даваме всяка Нова година?

Мнениеот moni.sparrow » 17 Дек 2013, 13:56

Всеки си дава обещания, било то пред себе си или публично - пред приятели, роднини, че след Нова година няма да… тук ми се иска вие да продължите изречението!

Мисля, че едно от най-честите обещания е „повече няма да пуша”, но какъв процент от хората го спазват? Мисля, че е достатъчно малък, вадя изводите си от големият брой зъзнещи пушачи пред заведенията!
Съответно за всяка следваща година процентът на пожелаващите си това остава един и същ!

Какви са вашите желания за Нова година? Какви са неизживените ви трепети и желания през изминалата година?
И кои са обещанията, които най-често дават хората очакващи с нетърпение Нова година?
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Кои са обещанията, които даваме всяка Нова година?

Мнениеот Harmony » 17 Дек 2013, 13:59

Единствените неща, които си пожелавам за Нова година са здраве, колкото се може повече, както и много пътувания! Тези желания няма как да се изживеят, те за мен ще са вечни! Иначе хората си държат на това, че ще спрат да пушат след Нова година и това е, за съжаление не познавам пушач, който да е спазил това! ;)
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Кои са обещанията, които даваме всяка Нова година?

Мнениеот mix_twix » 07 Яну 2015, 18:31

Обещавам си много неща, но се надявам да съм здрав най-вече, надявам се да имам и воля да изпълня обещанията си. Обещах си тази година да заделям повече пари, да видим.. :mrgreen: Все пак скоро ще почвам да мисля за семейство и трябва да имам скътано нещо :roll:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Кои са обещанията, които даваме всяка Нова година?

Мнениеот Lollipop » 08 Яну 2015, 11:47

Те са само две - да спрем цигарите и да отслабнем. Аз не съм чула някой да си е пожелал нещо по-различно. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кои са обещанията, които даваме всяка Нова година?

Мнениеот Lollipop » 19 Ное 2015, 10:45

Да побутнем темата малко. Някой от вас мислил ли е вече какво да си обещае за новата година? :mrgreen: :scratchheadblue:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кои са обещанията, които даваме всяка Нова година?

Мнениеот donni » 19 Ное 2015, 13:32

Lollipop написа:Те са само две - да спрем цигарите и да отслабнем. Аз не съм чула някой да си е пожелал нещо по-различно. :lol:

да си намерим ново гадже или да сменим приятелската среда... Не, аз нищо от това не си обещавам, освен да пътувам повече, при всяка възможност, но е по-скоро пожелание!
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Кои са обещанията, които даваме всяка Нова година?

Мнениеот S_Milenska » 19 Ное 2015, 14:12

Все си обещавам да се грижа по-добре за себе си и за хората, които обичам, но годината минава бързо и аз сякаш нищо не съм направила накрая. :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кои са обещанията, които даваме всяка Нова година?

Мнениеот nushi.kisyova » 19 Ное 2015, 14:54

S_Milenska написа:Все си обещавам да се грижа по-добре за себе си и за хората, които обичам, но годината минава бързо и аз сякаш нищо не съм направила накрая. :roll:

Затова и трябва да се вземат мерки навреме, не трябва да чакаме да дойде НГ, след това да мине Трифон Зарезан, а когато искаш нещо се мотивираш и го правиш на момента, не го отлагаш, отлагайки го единствено можем да го изпуснем.
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Кои са обещанията, които даваме всяка Нова година?

Мнениеот S_Milenska » 04 Дек 2015, 17:29

Точно така. Благодаря за съвета ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кои са обещанията, които даваме всяка Нова година?

Мнениеот Rali_hr » 07 Дек 2015, 11:46

Те обещанията всяка година за всеки са подобни. :) Аз лично смятам тази година дас и обещая да обръщам повече внимание на здравето си. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта