Споделяне в соц. мрежи споровете с гаджето – вид терапия?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Споделяне в соц. мрежи споровете с гаджето – вид терапия?

Мнениеот Леля Живка » 01 Апр 2015, 15:27

m0n4eto написа:какво означава споделяне на споровете с гаджето? фейсбук статус: "скарах се с моя, супер много ме издразни! - feeling angry" ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Точно! Разказваш историята. Днес се скарах със съпруга ми, защото каза, че ще пие бира с приятелите си, които ме мразят" :) И съответно хората те съветват и съветват. :)
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Re: Споделяне в соц. мрежи споровете с гаджето – вид терапия?

Мнениеот m0n4eto » 02 Апр 2015, 16:26

Леля Живка написа:
m0n4eto написа:какво означава споделяне на споровете с гаджето? фейсбук статус: "скарах се с моя, супер много ме издразни! - feeling angry" ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Точно! Разказваш историята. Днес се скарах със съпруга ми, защото каза, че ще пие бира с приятелите си, които ме мразят" :) И съответно хората те съветват и съветват. :)

кажи му да си смени приятелите! или да откаже бирата! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Споделяне в соц. мрежи споровете с гаджето – вид терапия?

Мнениеот Kaya » 02 Апр 2015, 16:39

То да е само бирата бива, ами направо трябва да откаже и ракията :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Споделяне в соц. мрежи споровете с гаджето – вид терапия?

Мнениеот analizatorka » 16 Мар 2016, 14:35

Немислимо, просто немислимо. Проблемите си ги споделям с един- двама много близки хора, ако ги споделя даже. Защо трябва да занимавам всички с моите проблеми? Каквито и съвети да ми дават, аз най-добре знам как се чувствам и какво трябва да направя,изслушването ми е достатъчно. На мен ми е много неприятно, ако половинката ми тръгне да разказва на ляво и на дясно за нашите проблеми.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Споделяне в соц. мрежи споровете с гаджето – вид терапия?

Мнениеот m0n4eto » 21 Мар 2016, 18:42

много хора се възползват от анонимността на интернет. но в социални мрежи не са добро място за такива неща
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Споделяне в соц. мрежи споровете с гаджето – вид терапия?

Мнениеот mamina » 22 Мар 2016, 09:34

То затова социалните мрежи се превърнаха в най-големия клюкарник. Някой, който даже из града не можеш да го видиш, му знаеш всички истории - дали има гадже, дали е скъсал с него, кой се е развел, кой умрял :mrgreen: .
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Споделяне в соц. мрежи споровете с гаджето – вид терапия?

Мнениеот m0n4eto » 24 Мар 2016, 12:00

ако е терапия, ще е да е клюкаротерапия
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Споделяне в соц. мрежи споровете с гаджето – вид терапия?

Мнениеот Rali_hr » 24 Мар 2016, 12:40

mamina написа:То затова социалните мрежи се превърнаха в най-големия клюкарник. Някой, който даже из града не можеш да го видиш, му знаеш всички истории - дали има гадже, дали е скъсал с него, кой се е развел, кой умрял :mrgreen: .

Нищо от това не може да се види, ОСВЕН АКО НЕ е направено нарочно! Така че колко ще бъде споделено и колко ще се знае зависи от този, който предлага тази информация.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Споделяне в соц. мрежи споровете с гаджето – вид терапия?

Мнениеот fairy » 25 Мар 2016, 14:13

Rali_hr написа:
mamina написа:То затова социалните мрежи се превърнаха в най-големия клюкарник. Някой, който даже из града не можеш да го видиш, му знаеш всички истории - дали има гадже, дали е скъсал с него, кой се е развел, кой умрял :mrgreen: .

Нищо от това не може да се види, ОСВЕН АКО НЕ е направено нарочно! Така че колко ще бъде споделено и колко ще се знае зависи от този, който предлага тази информация.


Желаещите да се види тази информация са доста, даже прекалено. Сам да позволяваш да се ровят в живота ти, а после се сърдиш, че тоя нещо казал, онзи нещо изкоментирал.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Споделяне в соц. мрежи споровете с гаджето – вид терапия?

Мнениеот Rali_hr » 07 Апр 2016, 15:57

Точно това се получава, искаш сякаш всички да са наясно, да те изкоментират така, че всичко да е в твоя полза, а след това да не го повдигат въпроса, когато те видят очи в очи?!? Това е ненормално и се нуждае от истинска терапия. :jumprope:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта