Споделяне в соц. мрежи споровете с гаджето – вид терапия?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Споделяне в соц. мрежи споровете с гаджето – вид терапия?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Сеп 2016, 15:18

Andrey написа:Добре де, после няма ли да се срамуваш от тези хора, на които си споделил, или разчиташ, че повечето не ги познаваш.. аз ще се пукам от срам, ако жена ми дрънка наляво на дясно за проблемите ни и и ги прави публично достояние и се вслушва в думите на хора, които си нямат друга работа, освен да кокошарят кой какво е казал в мрежата..

И аз доста мога да се червя така, ако някой споделя, едно е да кажеш на някой приятел това, което ти тежи, друго е да кажеш на някой това, което ти тежи, но да го правиш публично достояние и т.н. наистина си е притеснително. Имайки предвид и факта, как повечето имат колеги и т.н. хора приятели в профила си, това прави много лошо впечатление.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Споделяне в соц. мрежи споровете с гаджето – вид терапия?

Мнениеот ramimni » 27 Сеп 2016, 16:28

Тези, които познават оплакващите се, едва ли одобряват едно такова поведение и биха си променили мнението за дадения човек, но непознатите ще си намерят повод да бълват какви ли не глупости и да изливат собствените си злоба и злъч. Да се чуди човек защо се занимават с чужди проблеми.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Споделяне в соц. мрежи споровете с гаджето – вид терапия?

Мнениеот Kaya » 17 Окт 2016, 15:20

Понякога може да потърсиш съвет в мрежата за някакъв проблем, и да откриеш съвет по въпроса и то много добри идеи да получиш.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Споделяне в соц. мрежи споровете с гаджето – вид терапия?

Мнениеот kalinka-kuku » 29 Мар 2017, 16:00

Аз изобщо не разбирам това споделяне на мисли, чувства и каквото и да е било в мрежата, а камо ли спорове с гаджето..
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта