Как да премахна белег по рождение?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Как да премахна белег по рождение?

Мнениеот Lyomi » 17 Дек 2013, 15:20

Здравейте! Имам белег по рождение, които ми писна да крия и мисля, че дойде времето да се разделя с него!

Всъщност винаги съм го имала, но си мисля, че съм достатъчно голяма, за да прави, както на мен, така и на околните впечатление, когато съм без грим. Писна ми да се крия под маска от фон дьо тен, пудра и коректор, за да не се вижда.

Белегът, за който ви говоря представлява пигментиран участък от кожата на лицето ми, които е там, от както съм се родила. Като дете изтърпях много подигравки и този белег стана повод за комплекс от моя страна, който в момента имам възможност да премахна!

НО съм тук, за да разбера, кой е най-подходящият начин за премахване на белег по рождение?
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Как да премахна белег по рождение?

Мнениеот annydance » 17 Дек 2013, 15:26

Не зная за какви варианти си мислила, но до колкото зная момичетата се хвърлят винаги в дълбоките води, когато стане въпрос да премахват нещо, което дълго ги е притеснявало.
Знаеш, че последната възможна алтернатива е хирург, така че недей се запътва на там. Отиди при дерматолог, той ще ти каже за какво става въпрос, най-добре!
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Как да премахна белег по рождение?

Мнениеот sofi_black » 02 Яну 2014, 15:26

Наистина последният вариант за премахване на белезите са хирурзите, а те само това чакат момичета като теб, които не знаят какво да си правят парите - на 15 год. операция на белег, след още 5 год. нови гърди... къде му излиза края, помисли?
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта