Гаджето ти е с две приятелки?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Alex_mor » 13 Авг 2015, 14:00

Локуме подкрепям те! :D Не е честно жената/ гаджето да има двама приятели, за мъжете обаче всичко е в границите на честното, нормалното и моралното, ние сме ловци и сме глава на семейството, свободата е наша. :lol:
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот red_eyes » 17 Авг 2015, 16:08

Alex_mor написа:Локуме подкрепям те! :D Не е честно жената/ гаджето да има двама приятели, за мъжете обаче всичко е в границите на честното, нормалното и моралното, ние сме ловци и сме глава на семейството, свободата е наша. :lol:

Евала мъже сте вие, само заради подобни изказвания бих минала на отсрещния бряг, малко ми остава!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Alex_mor » 09 Сеп 2015, 17:21

red_eyes написа:
Alex_mor написа:Локуме подкрепям те! :D Не е честно жената/ гаджето да има двама приятели, за мъжете обаче всичко е в границите на честното, нормалното и моралното, ние сме ловци и сме глава на семейството, свободата е наша. :lol:

Евала мъже сте вие, само заради подобни изказвания бих минала на отсрещния бряг, малко ми остава!

Като си го решила заминавай, на нас вълчици не ни трябват. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Andrey » 10 Сеп 2015, 10:51

Вие луди ли сте, аз с една не мога да се справя, вече не го виждам да си диря още една, тея хормони ме побъркаха тотално.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Локумът » 12 Ное 2015, 11:18

Andrey написа:Вие луди ли сте, аз с една не мога да се справя, вече не го виждам да си диря още една, тея хормони ме побъркаха тотално.

хахах това е само за корави пичове. Ама човек и аз си мисля, че ако трябва емоционално да се обвързваш става вече сложно, докато ако е само една е друго нещо. :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот nadqta » 12 Ное 2015, 12:21

Локумът написа:
Andrey написа:Вие луди ли сте, аз с една не мога да се справя, вече не го виждам да си диря още една, тея хормони ме побъркаха тотално.

хахах това е само за корави пичове. Ама човек и аз си мисля, че ако трябва емоционално да се обвързваш става вече сложно, докато ако е само една е друго нещо. :)

Абее има и такива, които си се обвързват както си трябва... с повече от една, не знам как го правят, аз лично смятам, че бих се обърквала постоянно, ако съм с двама едновременно :oops:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот penelopa » 19 Фев 2016, 16:24

Не можеш вечно да поддържаш паралелна връзка с двама души. Рано или късно едната приключва или и двете. Човек никога не трябва да казва никога, може да попадне в подобна ситуация и причините са много. Но това поведение ако е постоянно, значи този човек има сериозни проблеми. Сложни същества сме, някои се примиряват, други не, кой както му понася.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Bambaa » 15 Юли 2016, 17:50

Това е голям шок, който може да ти съсипе живота, ако не го преодолееш.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Ваня Стойчева » 30 Авг 2016, 16:04

Bambaa написа:Това е голям шок, който може да ти съсипе живота, ако не го преодолееш.

Е, това си е една нормална изневяра, която не се различава по нищо от стандартните изневери.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Fancy » 30 Авг 2016, 16:21

Този, който изживее такова нещо, едва ли мисли, че е стандартно и приема спокойно изневярата.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта