Гаджето ти е с две приятелки?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот gabinka_80 » 30 Авг 2016, 16:36

Много боли да знаеш, че ти изневеряват и да няма какво да направиш, но открито да се заявява, че има друга приятелка и ти трябва да си съпричастен и да си окей и съгласен с това.. Това е много гнусно.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот gomez123 » 31 Авг 2016, 11:48

По-добре да знаеш и да избереш сам дали да останеш при това положение с този човек или да го оставиш, отколкото да не подозираш нищо и да си мислиш, че си единствен/на и че живееш в идилия.
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот kauda » 13 Окт 2016, 15:04

gomez123 написа:По-добре да знаеш и да избереш сам дали да останеш при това положение с този човек или да го оставиш, отколкото да не подозираш нищо и да си мислиш, че си единствен/на и че живееш в идилия.

Малк са обачер връзките, в които се обявява ясно от самото начало и сепоставят тези условия, някои мъже си мислят, че едва ли не се подразбира. :shock:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Monika_Spasova » 13 Окт 2016, 16:05

Неприемливо е да имаш две приятелки. Ами ако и приятелката си има двама приятеля... става една блъсканица на любови... А все в един момент се поражда емоционална връзка, а и е човешко да се ревнува..
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот pavleta » 13 Окт 2016, 16:13

Интересното е, че дори когато си изчерпал чувствата си към даден човек, когато разбереш, че той си има някой друг или ти изневерява, пак става мале мила :mrgreen: . Това по повод ревността. Явно трудно човек се отказва от нещо, което е било негово.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Enjis » 19 Окт 2016, 17:12

Това не ме учудва, но по скоро ще се присъединя към коментара, че бих пробвала ответен удар и тотален блъф за това, че имам две гаджета и аз. Няма да се церемоня и бих го провокирала и му казала, че той е тртият.
Пробвала съм обичам провокациите и действа , освен това е забавно е стига да не се увлечете в блъфовете. :wink: :wink: ! :grin:
Enjis
 
Мнения: 45
Регистриран на: 18 Окт 2016, 08:53

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот fairy » 19 Окт 2016, 17:17

Тази игра не е за всеки, така можеш да се подхлъзнеш от собствените си блъфове и игрички, че да се чудиш откъде ти е дошло. Малко детинско ми изглежда да искаш да нараниш другия или да му го върнеш, макар да е човешко. Показва незрялост според мен.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот dinkog » 27 Окт 2016, 08:23

fairy написа:Тази игра не е за всеки, така можеш да се подхлъзнеш от собствените си блъфове и игрички, че да се чудиш откъде ти е дошло. Малко детинско ми изглежда да искаш да нараниш другия или да му го върнеш, макар да е човешко. Показва незрялост според мен.

E, то какви блъфове, аз разбирам тука, че се казва в прав текст, че имаш друга приятелка и че си отворен към отворени връзки и толкова.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Mauritius » 27 Окт 2016, 10:13

На колко им стиска да са така откровени и да си казват нещата каквито са? Много са малко според мен. Това е по-добрият вариант. Носи негативи, но поне си честен и картите са на масата. Докато повечето крият, премълчават и така още повече се оплитат.
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Окт 2016, 11:17

Ми все си е изневяра, знаят или не знаят. Дъщеря ми беше съсипана, когато нейното гадже преди няколко седмици й съобщи, че излиза и с друга. Това сега нормално ли е... Ама в наши дни така се правело, не знам си какво си...
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта