Гаджето ти е с две приятелки?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот mimeto90 » 18 Дек 2013, 13:23

Разказвам накратко: привърженик съм на старите, консервативни отношения, в който любовта е обвързана с много романтика, добро разбирателство и много секс.

Преди дни, гаджето ми ми каза, че си има друга приятелка, спокойно, без притеснения и угризения! Разбира се, бях шокирана и уверяването, че не правят секс не намали безпокойството ми!

След няколко часа, може би и това гадже ще стане бивше, но няма да ме остави на мира мисълта и въпросите, на които вие, надявам се ще ми отговорите!

До колко е нормално гаджето ти да има две приятелки?
Какви са тези мъже, които „обичат” повече от едно гадже – как съумяват?
Когато си с едното гадже, не се ли потушават чувствата ти към другото?

Благодаря предварително, ще ме избавите от много размисли, на които така и няма да намеря отговор!
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Mr.Eko » 18 Дек 2013, 13:30

Да ти кажа, че доста от мъжете са склонни към "отворени" връзки. Предполагам, че и твоят случай е бил подобен. Той е очаквал, че ти няма да имаш проблеми с другата жена и той ще си има харем! Аз не разсъждавам точно по този начин, но има доста, които само чакат такава жена. ;)
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот bojo_kolev » 18 Дек 2013, 16:38

Много детска постъпка от негова страна. Това ти гадже не можеш да го смяташ, не е истински мъж! Не зная колко време сте били заедно, за да не забележиш, че има и друга жена, но явно недостатъчно! Няма какво да се блъскаш има много луди хора, които ще срещаш, въпросът е да не се забъркваш с всички!
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот rado84 » 19 Яну 2014, 16:52

Директно му бий шута и му попари надеждите за харем. Аз така бих направил без да се замислям изобщо.
You better wake up and face the heartache you’ve felt
You better stay strong when love’s gone
At the Heartbreak Hotel
Аватар
rado84
 
Мнения: 30
Регистриран на: 19 Яну 2014, 16:26

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот renito » 24 Фев 2014, 15:37

Аз трудно бих повярвала , че някой мъж ще обича друга без да има секс..просто приеми , че човека е just not that into you ,както се казва по филмите :D
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот nadiii » 11 Мар 2014, 14:06

Добре де тази приятелка му е просто добра приятелка или е в смисъл на гадже?? Целуват ли се какво? :D
Аватар
nadiii
 
Мнения: 50
Регистриран на: 11 Мар 2014, 11:37

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот silver933 » 04 Дек 2014, 18:16

Mr.Eko написа:Да ти кажа, че доста от мъжете са склонни към "отворени" връзки. Предполагам, че и твоят случай е бил подобен. Той е очаквал, че ти няма да имаш проблеми с другата жена и той ще си има харем! Аз не разсъждавам точно по този начин, но има доста, които само чакат такава жена. ;)

Кажи му "ами супер и аз си имам друг приятел" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Andrey » 23 Фев 2015, 16:56

nadiii написа:Добре де тази приятелка му е просто добра приятелка или е в смисъл на гадже?? Целуват ли се какво? :D

Много добър въпрос! Наистин акакво означава, че не правят секс, излизат, натискат се само не стигат до последната фаза! Много старанно! :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Kaya » 26 Фев 2015, 12:32

Ако не сте се разбрали на време за отворена връзка може да се получат такива недоразумения, в наши дни младите са все по-отворени и все по-малко ценят чувствата сякаш.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот S_Milenska » 26 Фев 2015, 13:51

Интересно, а ако ти му кажеш, че имаш двама приятели той как ли би реагирал?
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron