Спрей кабина за тен – мнения?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Спрей кабина за тен – мнения?

Мнениеот sofi_black » 18 Дек 2013, 14:15

Здравейте! Планирам за коледните и новогодишни празници да си направя красив тен в спрей кабина! Проблемът е там, че никога до сега не съм ходила и ме е страх да не стана петниста хиена, нали се сещате?

Някоя от вас ходила ли е на спрей кабина за тен и какви са мненията ви за нея? Имала съм познати, които като се намажат с автобронзанти стават на ужасни петна, понеже не е равномерно нанасянето, но би трябвало да е различно със спрея, нали?

Интересно ми е колко дълго време може да издържи, както и дали пада равномерно, също и колко естествено стои след една процедура в спрей кабината за тен?
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Спрей кабина за тен – мнения?

Мнениеот Loreyn » 18 Дек 2013, 14:26

Май е по-добре да минеш без тен! Имам приятелки, които са използвали, но ти е автобронзант и няма как да пада равномерно! Солариумът също не е добър изход. По-добре се довери на естественият блясък на кожата си, няма нищо по-красиво от това, а и не виждам нищо естествено в жена с теб посред зима!
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Спрей кабина за тен – мнения?

Мнениеот draga.mihova » 18 Дек 2013, 15:48

Пълно безумие! Покъртена съм страшно много от момичетата разхождащи се из улиците с тен морков! :idea: Не си го причинявайте, моля ви, деца!
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта