Марката Икаров, доволни ли сте?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Марката Икаров, доволни ли сте?

Мнениеот red_eyes » 19 Дек 2013, 17:26

Отдавна ми е известна марката Икаров, но съм ползвала само един продукт за коса преди много години, дори не помня и името му!

Останах с много добро впечатление от Икаров и слушам само добри отзиви за марката!
Ще ми се да ми предложите някой от продуктите, които сте пробвали. От известно време забелязвам, че косата ми е станала по-изтощена и не расте със същият интензитет, както преди!

Добро впечатление ми направи, че продуктите на Икаров са основно с билки и масла, това за мен има голямо значение!
Споделяйте мнения, доволни ли сте, препоръчайте нещо?
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Марката Икаров, доволни ли сте?

Мнениеот Loreyn » 19 Дек 2013, 17:32

Преди време съм използвала стимуланта на Икаров и останах много доволна. Приятелки, които са го пробвали казват, обаче че прекалено много и силно им мирише, заради това не могат да го ползват! А за подхранване каквото и масло да вземеш, дори да не е на Икаров, ще ти помогне!
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Марката Икаров, доволни ли сте?

Мнениеот beautymaniac » 02 Яну 2014, 12:25

Аз съм ползвала бадемово им масло последно и съм доволна. :D
Сега съм решила и аз да си купя техния стимулант за коса.
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Марката Икаров, доволни ли сте?

Мнениеот nushi.kisyova » 03 Яну 2014, 14:29

beautymaniac написа:Аз съм ползвала бадемово им масло последно и съм доволна. :D
Сега съм решила и аз да си купя техния стимулант за коса.

Какво представлява този стимулант за коса, смес от масла или...? С или без измиване е?
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Марката Икаров, доволни ли сте?

Мнениеот beautymaniac » 09 Яну 2014, 16:10

Ето подробна информация http://apteka.framar.bg/18002991/%D0%B8 ... %BC%D0%BB-
Аз си го купих преди няколко дена и ще го опитам тази неделя. :D
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Марката Икаров, доволни ли сте?

Мнениеот s_ivelina » 10 Май 2014, 15:14

от тези масла косата ми става ужасно мазна след 2 ден ...уж слагам малко,а косата ми е тип много суха...корените ми се омазняват по бързо..като ползвам маслата им..колкото повече масла се ползвам толкова повече мазна става..ползвам шампоан с билки и косата ми става перфектна..забравих тези тежки масла.който ми утежняват косата..успех
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Марката Икаров, доволни ли сте?

Мнениеот pepa1974 » 10 Май 2014, 15:43

От както пострадах от вносна боя за коса, стилизиращите продукти, които използвам в домашни условия са предимно билкови и гледам да са български продукти. Специално маската за коса, от която съм доволна е AROMA GREEN LINE за изтощена коса с маслиново масло, евтина е и много икономична. На този етап не бих се доверила на вносни продукти, колкото и реномирани фирми да са, защото не зная, дали не съдържат вредни съставки.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Марката Икаров, доволни ли сте?

Мнениеот s_ivelina » 10 Май 2014, 15:45

права сте пепа.аз ползвам само български продукти и съм доволна..
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Марката Икаров, доволни ли сте?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Апр 2016, 13:32

pepa1974 написа:От както пострадах от вносна боя за коса, стилизиращите продукти, които използвам в домашни условия са предимно билкови и гледам да са български продукти. Специално маската за коса, от която съм доволна е AROMA GREEN LINE за изтощена коса с маслиново масло, евтина е и много икономична. На този етап не бих се доверила на вносни продукти, колкото и реномирани фирми да са, защото не зная, дали не съдържат вредни съставки.

Лошото е, че иза българските няма как да знаем. Аз лично от продуктите на Арома не съм намирала нищо качествено. Цената не е ли достатъчен фактор да се замислиш, дали всъщност няма повече вредни съставки, за да може да поддържа ниски цени?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Марката Икаров, доволни ли сте?

Мнениеот pavleta » 19 Апр 2016, 13:36

Не съм я чувала тази марка, дори не ми е попадала пред погледа. Ако е толкова ефективна, ще я потърся, че и аз напоследък имам проблем с косата! По принцип като съм купувала български продукти съм доволна.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта