За или против ученическите униформи?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: За или против ученическите униформи?

Мнениеот mimeto90 » 27 Яну 2016, 14:08

roksana написа:Когато имат физкултура какво правят, носят си торбичките с екипите ли?

би било редно да имат шкафчета и да ги взимат от време на време за пране, но това е друга тема, друга тема е и това, че и екипите също трябва да са униформени... а те не са или поне не зная за училище, в което да са :idea:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: За или против ученическите униформи?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Яну 2016, 14:12

roksana написа:Когато имат физкултура какво правят, носят си торбичките с екипите ли?
Мисля, че тези екипи стоят в училище, така или иначе, когато аз бях ученичка също имахме екипи за физическо, а не се размотавахме по цял ден по анцуг. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: За или против ученическите униформи?

Мнениеот iwoni » 28 Яну 2016, 12:42

Monika_Spasova написа:
roksana написа:Когато имат физкултура какво правят, носят си торбичките с екипите ли?
Мисля, че тези екипи стоят в училище, така или иначе, когато аз бях ученичка също имахме екипи за физическо, а не се размотавахме по цял ден по анцуг. :)


По наше време когато имахме час по физическо, се преобличахме в съблекални. Сега няма такова нещо, все с анцузи ходят и да има т физическо и да нямат.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: За или против ученическите униформи?

Мнениеот Slavena » 28 Яну 2016, 13:49

за мен са голяма глупост тея униформи, кой ще ме задължи как да се облича детето ми, ще си ходи както си иска на училище, та не е на манифестация , а да учи.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: За или против ученическите униформи?

Мнениеот zagrijena » 04 Фев 2016, 14:06

Сега ми хрумна - защо и учителите не носят някакъв знак, че работят в това училище? Едно сако също е вариант! Няма и техните тоалети да гледаме само :grin:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: За или против ученическите униформи?

Мнениеот S_Milenska » 04 Фев 2016, 14:22

Хубаво е да има принадлежност, но не ми харесва идеята в този опасен свят, детето ми да е с табелка къде може да бъде намерено само и неохранявано. А с униформите това става.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: За или против ученическите униформи?

Мнениеот irka » 08 Фев 2016, 16:09

S_Milenska написа:Хубаво е да има принадлежност, но не ми харесва идеята в този опасен свят, детето ми да е с табелка къде може да бъде намерено само и неохранявано. А с униформите това става.


В интернет те сами си казват, а и това винаги може да се разбере и без да носят униформи. Всяка услужлива съседка може да даде тази информация.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: За или против ученическите униформи?

Мнениеот fawla » 28 Мар 2016, 13:45

irka написа:
S_Milenska написа:Хубаво е да има принадлежност, но не ми харесва идеята в този опасен свят, детето ми да е с табелка къде може да бъде намерено само и неохранявано. А с униформите това става.


В интернет те сами си казват, а и това винаги може да се разбере и без да носят униформи. Всяка услужлива съседка може да даде тази информация.

Е то не е въпросът само до съседката, тя може и да не знае. :mrgreen: Въпросът е, че с униформите още на улицата се вижда и не е необходимо да се стига до съседката и да се будят подозрения.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: За или против ученическите униформи?

Мнениеот silver933 » 28 Мар 2016, 14:44

Голям праз, като имат униформи. Какво може да се цели с това, освен кат вмирисани и дрехи и някаква странна принадлежност и желание да се почеше егото на директорите.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: За или против ученическите униформи?

Мнениеот Andrey » 29 Мар 2016, 10:50

Когато аз бях ученик имахме значки и приличен дрескод, който се спазваше, това беше предостатъчно. Никой не ходеше като фолк певица на училище, той проблемът е най-вече при момичетата, че изглеждат абсурдно в час.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта