Защо детските филмчета са повече за възрастни?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Защо детските филмчета са повече за възрастни?

Мнениеот lussy » 20 Дек 2013, 14:50

Здравейте, мами!

От известно време си мисля, че веднъж започнал проблемът с детските, никога няма да може да бъде решен!
Детето ми от време на време гледа детските филмчета, за които си говорят в училище, за да не изостава от другите деца в класа, но аз мисля, че те са по-скоро за възрастни!

По този повод се чувствам с вързани ръце, тъй като не желая да гледа, каквито и да било анимации, но за съжаление ми е трудно да балансирам с това, той да се чувства добре сред съучениците си и да запазя нормалното му психическо здраве.

Не мисля, че прекалявам с грижите, тъй като съм сядала да гледам с него детски и съм се изчервявала от нещата, за които става въпрос!
Не мога да разбера, как може да правят детските филмчета повече за възрастни, от колкото за деца!
Позволявате ли да се гледат детските филмчета, а за кои от тях сте скептично настроени?
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Защо детските филмчета са повече за възрастни?

Мнениеот M.Tasheva » 20 Дек 2013, 14:53

Като става въпрос за детски филмчета му позволявам всичко да си гледа. Според мен, колкото по-бързи научава истините на живота, толкова по-лесно ще му бъде да се справи с тях, заради това го правя ;)
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Защо детските филмчета са повече за възрастни?

Мнениеот analizatorka » 01 Фев 2016, 16:58

Съгласна съм, пълни са с насилие и говорят глупости. Може би затова децата ги харесват. Често съм се чудила как могат да ги гледат!
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Защо детските филмчета са повече за възрастни?

Мнениеот Monika_Spasova » 02 Фев 2016, 14:41

Не знам да са толкова лоши, зависи какви са. Има някои много тъпи, но има и много добри нови анимации, които си заслужават вниманието. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Защо детските филмчета са повече за възрастни?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Фев 2016, 17:53

Не знам какви филмчета гледате, аз съм голяма почитателка на анимациите и у нас подбираме какво да гледаме. Вярно, че има големи тъпотии, но част от тях са супер качествени. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо детските филмчета са повече за възрастни?

Мнениеот mamina » 03 Фев 2016, 11:20

Тези, които ги дават по киното и възрастните могат да ги гледат, много са интересни :grin:
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55


Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта