Силата на полускъпоценните камъни – как да я използваме?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Силата на полускъпоценните камъни – как да я използваме?

Мнениеот mimeto90 » 30 Дек 2013, 12:36

От известно време съм се запалила по полускъпоценните камъни и започнах да колекционирам. Все още е трудно да все нарече колекция набора от камъчета, които имам, но определено ще се разрастне.

След възхищението от красотата на полускъпоценните камъни идва и тяхната полза за човешкото тяло. Не очаквах, че могат да имат такава сила, но сама я усетих!

Имах дълго проблеми с болки в гърба и една приятелка ми даде „яйцето” си от пакистански ахат. Всъщност, това представлява шлифован във формата и размерите на кокоше яйце пакистански ахат. След масаж от няколко минути болката изчезна.

Възхищението ми идва от това, че съм изпробвала всякакви гелове - безрезултатно, а едно парче камък ме освободи от болката за минути.

Колекционерската ми страст ще се превърне в нещо повече, точно заради това искам да ми помогнете да разбера повече за силата на полускъпоценните камъни и затова, как да я използвам!
Ще се радвам да ми препоръчате литература, която ще обогати знанията ми за целебната сила, която притежават!
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Силата на полускъпоценните камъни – как да я използваме?

Мнениеот m.vulev » 30 Дек 2013, 12:46

Имам приятелка, която от дълги години се интересува от полускъпоценни камъни и има огромна колекция от целия свят. Като прочетох темата се разтърсих в нета и се изненадах от сайта на Фрамар, явно не става дума само за аптека, защото намерих това.
Не мога да ти помогна по друг начин, но ще следя темата! ;)
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Силата на полускъпоценните камъни – как да я използваме?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 15 Юли 2014, 16:41

Много са красиви, но да имат лечителни сили, силно е преувеличено. Но всеки има право да вярва.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Силата на полускъпоценните камъни – как да я използваме?

Мнениеот PasDeDeux » 16 Юли 2014, 10:45

Viktor.Ivanov написа:Много са красиви, но да имат лечителни сили, силно е преувеличено. Но всеки има право да вярва.

Ама то работата си е до вярата ;) едно момиченце преди време ми подари камъче, което твърдеше, че е магично, реших същата вечер да го сложа под възглавницата си, познай дали не сънувах еднорози и прочие :D тя беше страшно щастлива като й казах ;)
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Силата на полускъпоценните камъни – как да я използваме?

Мнениеот S_Milenska » 16 Яну 2015, 11:56

НИкога не съм носила някакъв специален камък, свързан със зодията ми или да ми донесе късмет, не съм си го представяла така сякаш.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron