Зависи ли печалбата в лотарийните игри от късмета ти?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Зависи ли печалбата в лотарийните игри от късмета ти?

Мнениеот nushi.kisyova » 20 Яну 2014, 14:48

Имате ли късмет? Ако започнем от там, може и да стигнем до това, дали в лотарията е въпрос на късмет или е нагласена печалбата!

Покрай празниците съм убедена, че много хора са пуснали всевъзможни талончета за различни игри, както и задължителното тото!

След последната издънка на Българския спортен тотализатор, не мога да повярвам, че все още има хора, които ежедневно пускат тото с надежда, която всеки път бива разбивана, но въпреки това не се отказват!
Според мен, това може спокойно да бъде сложено в графата "зависимости", макар и легални!

Прозвуча така, сякаш никога не съм пускала билетче за лотарийна игра, не е така, но бързо разбираш глупавите им игри и губиш интерес. За жалост само заблудени старчета вярват безрезервно и дават последните си пари за още едно билетче!

Да, не вярвам в късмета, нито в лесните пари, които можеш да спечелиш от лотарията, както и в каквито и да било игри! Вие мислите ли, че все пак има някаква сила над някои от нас, която им носи късмет?
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Зависи ли печалбата в лотарийните игри от късмета ти?

Мнениеот niya_mazova » 20 Яну 2014, 14:53

Не можеш да отречеш, че няма късмет, нали, друг е въпросът, че измерението му е различно - едни печелят от лотария, други съчетават късмет с труд и ги повишават на работното място. Аз вярвам в късмета, но за лотарията... не мога да кажа същото!
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Зависи ли печалбата в лотарийните игри от късмета ти?

Мнениеот rado84 » 20 Яну 2014, 15:56

В България всички лотарии се печелят само и единствено, ако си някой на шефа на лотарията по шуро-баджанашка линия.
You better wake up and face the heartache you’ve felt
You better stay strong when love’s gone
At the Heartbreak Hotel
Аватар
rado84
 
Мнения: 30
Регистриран на: 19 Яну 2014, 16:26

Re: Зависи ли печалбата в лотарийните игри от късмета ти?

Мнениеот Mon_ton » 03 Дек 2014, 16:01

rado84 написа:В България всички лотарии се печелят само и единствено, ако си някой на шефа на лотарията по шуро-баджанашка линия.

Така ли мислиш и за сегашната популярна лотария/ :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Зависи ли печалбата в лотарийните игри от късмета ти?

Мнениеот Andrey » 11 Дек 2014, 15:20

Въпрос на късмет е, особено със сегашната лотария, която стана толкова популярна ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Зависи ли печалбата в лотарийните игри от късмета ти?

Мнениеот S_Milenska » 16 Дек 2014, 13:38

Е как, зависи си от късмета, със сигурност, иначе защо друг не печели, обаче кой определя късмета кой ще трябва да спечели - там вече не знам! :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Зависи ли печалбата в лотарийните игри от късмета ти?

Мнениеот The_The_Ramone » 22 Дек 2014, 23:21

Искам да спечеля от тотото вече, но уви, ТОВА Е ПОЧТИ НЕВЪЗМОЖНО, МАЛЪК ШАНС!
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: Зависи ли печалбата в лотарийните игри от късмета ти?

Мнениеот S_Milenska » 29 Дек 2014, 12:50

The_The_Ramone написа:Искам да спечеля от тотото вече, но уви, ТОВА Е ПОЧТИ НЕВЪЗМОЖНО, МАЛЪК ШАНС!

То и от Лотарията да спечелиш няма да ти е зле, но наистина шансът е малък! :(
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Зависи ли печалбата в лотарийните игри от късмета ти?

Мнениеот ramimni » 30 Яну 2017, 17:08

Освен с късмет аз не знам как може да се спечели от подобни игри :grin: . Едва ли веки е толкова гъст с шефовете на тотото и игрите на късмета :mrgreen: .
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Зависи ли печалбата в лотарийните игри от късмета ти?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Фев 2017, 13:59

ramimni написа:Освен с късмет аз не знам как може да се спечели от подобни игри :grin: . Едва ли веки е толкова гъст с шефовете на тотото и игрите на късмета :mrgreen: .

Колкото и да си гъст с някой, пак нямаш ли късмет- нямаш. :) Всеки казва, че който играе печели, ама освен постоянство си трябва и огромна доза късмет.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron