Как приемате идеята за вазектомия?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот roksana » 30 Ное 2016, 22:51

Не ми се вярва всеки път, когато прави секс мъжа, да се натиска и да прекъсва еякулацията си. Това е напълно ненужно, но в единични случаи защо да не може да се прави?
Колкото до вазектомията, трябва да е напълно убеден, че не иска деца мъжа, за да се подлага на такова нещо. Но след време ако срещне жена, от която иска дете, няма ли да съжалява?
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот asdddwww » 19 Яну 2017, 14:46

roksana написа:Не ми се вярва всеки път, когато прави секс мъжа, да се натиска и да прекъсва еякулацията си. Това е напълно ненужно, но в единични случаи защо да не може да се прави?
Колкото до вазектомията, трябва да е напълно убеден, че не иска деца мъжа, за да се подлага на такова нещо. Но след време ако срещне жена, от която иска дете, няма ли да съжалява?

Е, ако вече се е размножил 2-3 пъти и му стига и не иска повече, преминал е 40-45 що да не?
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот viking » 20 Яну 2017, 01:09

Мисля, че имаше два вида вазектомия и едната беше обратима. А и един 50-годишен мъж за какво ще му е да си прави тази процедура, той отдавна има потомство и половинката му е народила деца :smile: .
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот Andrey » 07 Мар 2017, 11:15

viking написа:Мисля, че имаше два вида вазектомия и едната беше обратима. А и един 50-годишен мъж за какво ще му е да си прави тази процедура, той отдавна има потомство и половинката му е народила деца :smile: .

За обратима вазектомия не съмм чувал, но при всички положения може би има начин да се възстановят тези прекъснати каналчета. Това решение трябва да е на по-късен етап и в по-напреднала възраст.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот Mon_ton » 07 Мар 2017, 15:04

На мен ще ми е странно, ако поискам нещо такова от половинката си,макар че би било голямо облекчение. Все пак има предостатъчни начини за предпазване от бременност, най-малкото с прекъсване на акта и следене на овулацията, може да се предпазим от бременност.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Мар 2017, 15:33

На мен ми харесва идеята до толкова, че да накара мъжете малко и те да се замислят за възпроизвеждането, иначе лесно - ти ще почнеш, жена, да пиеш противозачатъчни. И какво жената на хормони, а бащата да си гледа кефа. Но ако трябва да го решавам това за моето семейство, не бих.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот Malina » 07 Мар 2017, 17:14

Защо да не, след като семейството има вече 2-3 деца, може да се реши да се направи нещо подобно и да се реши проблемът с нежеланата бременност.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот vanusha » 07 Мар 2017, 20:17

Има си много начини за предпазване, противозачатъчни, спирали, презервативи, вазектомията е крайно решение, а и е операция, ако една жена й предложат да стане безплодна, би ли се съгласила? С мъжете е същото, те не искат да станат "половин мъже". За тях плодовитостта е от много голямо значение.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот Rali_hr » 16 Мар 2017, 15:21

мисля, че мъжете не обичат да им се докосва с такава цел мъжеството. :mrgreen: Все пак това е основна мъжка функция и сякаш ние самите да станем съзнателно половин жени.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот miron » 21 Мар 2017, 12:46

на чужд гръб и сто тояги са малко е казал народа. :) Никой не трябва да се решава на такава крайна мярка, а ако един ден си променят решението и искат други деца, то тогава какво трябва да се направи, да се търсят донори ли? Има толкова начини за предпазване от бременност, само желание да има някой. :razz:
Аз лично не бих се подложил на това, само за да може да задоволявам жената и да не се притеснявам от бременност, моето удовлствие ще се намали. :mrgreen: А идеята с копчетата също е супер странна, чак не мога да си представя как ще имам копче навряно в себе си, като копче на нощна лампа...
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron