Как приемате идеята за вазектомия?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот draga.mihova » 21 Яну 2014, 14:32

Със страх отварям темата за вазектомията при мъжете, тъй като съм забелязала, че всичко, що се отнася до техните репродуктивни органи е свещено!

Аз съм жена, на средна възраст (38год.), омъжена съм с две дечица. От известно време споменавам, че не желая повече дечица, опитвам се да намекна за вазектомия. Мъжът ми не искаше и да чуе за това. Благодарение на неговото упорство се стигна до проблеми, както в вътрематочната спирала, така и с противозачатъчните имахме доста проблеми.

Искаше ми се да чуя мнението на мъжете, дали болшинството от тях биха предпочели чрез вазектомия да предпазват половинките си, от колкото да се налага да приемат излишни препарати?
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот mimeto90 » 21 Яну 2014, 14:38

Оооо, не съм срещата мъже, които да твърдят, че биха си направили подобно нещо, направо си е грехота за тях!
Тъжно е, защото наистина могат да облекчат много от неудобствата на половинката си, особено във възраст, в която наистина не искат повече деца! Е, явно ние като жени сме обречени на неудобства :oops:








1
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот rado84 » 21 Яну 2014, 15:35

Ако намериш някой, който да каже, че иска такова нещо, то той не е мъж - въпреки половите белези. И на теб нямаше да ти е приятно, ако мъжът ти каже "хайде утре да те кастрираме, защото така ми е кеф".
You better wake up and face the heartache you’ve felt
You better stay strong when love’s gone
At the Heartbreak Hotel
Аватар
rado84
 
Мнения: 30
Регистриран на: 19 Яну 2014, 16:26

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот m.vulev » 22 Яну 2014, 15:49

rado84 написа:Ако намериш някой, който да каже, че иска такова нещо, то той не е мъж - въпреки половите белези. И на теб нямаше да ти е приятно, ако мъжът ти каже "хайде утре да те кастрираме, защото така ми е кеф".

Въпреки, че има и временна такава, мисля че пак не бих се навил. Не за друго, просто е свързано в някакъв вид операция, независимо от използваната упойка!
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот Masrya » 02 Фев 2014, 01:12

rado84 написа:Ако намериш някой, който да каже, че иска такова нещо, то той не е мъж - въпреки половите белези. И на теб нямаше да ти е приятно, ако мъжът ти каже "хайде утре да те кастрираме, защото така ми е кеф".


Това не е кастрация, а да пиеш хапчета постоянно можеш ли? Или пък да носиш нещо метално в себе си...
Masrya
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2014, 02:38

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот renito » 24 Фев 2014, 15:31

Е защо го възприемате като скопяване? Все жените да теглим егати-то не са хапове, спирали, глупости. Същото е и като дойде време за изследвания при репродуктивни проблеми примерно-винаги се почва със спермограма, ама нали мъжете са много горделиви и страхливи едновременно ,голям проблем е да се изпразниш в една чашка, а жената трябва да даде 100 лева за хормони, после цветни снимки, проходимост и какво ли още не!
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот silver933 » 04 Дек 2014, 18:18

Лошо няма, ако си сигурен, че това е краят, който искаш - т.е. имаш децата, които искаш, колкото искаш и от жената която искаш, мисля, че не е проблем вече останалата част, защото все пак жените не е нормално нон стоп да пият хапчета. Аз бих се съгласил, но съм млад още :) :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот Krum » 11 Дек 2014, 15:46

Кофти е за жените не може да се отрече, че постоянно приемат медикаменти и по какъв ли не начин трябва да се предпазват от нежелана бременност, а ние само си "вършим работата" и толкова от нашите грижи за нежеланата бременност. Но наистина кой би искал да се подложи на подобна операция, аз определено не искам! :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот Rali_hr » 12 Дек 2014, 12:14

Спокойно, момчета, създали са крем някакъв, който ще измести така страшната вазектомия :mrgreen: Защото нали ви е много страх вие да се погрижите за спокойни сексуален живот, но аз ви предлагам във ваш отвор да сложат спирала, поне и всеки ден да пиете да речем някакви хормонални хапчета, ей така за кеф :lol: :lol: :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как приемате идеята за вазектомия?

Мнениеот Slavena » 17 Дек 2014, 18:12

Няма лошо да се направи една такава процедура, какво толкова?
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта