За мъжки вечери и женските опасения?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Коцева » 22 Яну 2016, 17:49

mix_twix написа:Кременче, дори и да си вържиш мъжа у вас, той като му се ще да си развее това, дето го има в гащите ще го развее, независимо ти дали искаш или не искаш. Незавиисмо дали си мислиш, че той е на работа, а той може да се забавлява адски много през това време. Тъй че не се шашкай много. :mrgreen:

Това "шашкане" само на нас вреди, може би едно от основните неща, които разбрах за толкова години брак!
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот asdddwww » 25 Яну 2016, 14:47

То всичко,което се случва по мъжките вечери в стила на "Ергенски запой" е само в главите на жените, не на някой друг. :mrgreen:
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот svetlozara » 25 Яну 2016, 16:05

asdddwww написа:То всичко,което се случва по мъжките вечери в стила на "Ергенски запой" е само в главите на жените, не на някой друг. :mrgreen:

Е то ако има някъде такива купони и аз бих се включила. :mrgreen: Но си прав, че жените в повечето случаи излишно се притесняваме, което е абсолютна глупост, за мен.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот draga.mihova » 25 Яну 2016, 16:30

svetlozara написа:
asdddwww написа:То всичко,което се случва по мъжките вечери в стила на "Ергенски запой" е само в главите на жените, не на някой друг. :mrgreen:

Е то ако има някъде такива купони и аз бих се включила. :mrgreen: Но си прав, че жените в повечето случаи излишно се притесняваме, което е абсолютна глупост, за мен.

Разбира се, когато се държат като деца, много ясно, че ще се притесняваме за тях и ще им дуднем на главите!
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот iwoni » 09 Фев 2016, 12:43

Ние сме се разбрали - когато има мъжка вечер, и аз имам женска, и всичко е окей. Да ги нямаме после ти излизаш, а аз не :grin:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Kaya » 10 Фев 2016, 16:17

iwoni написа:Ние сме се разбрали - когато има мъжка вечер, и аз имам женска, и всичко е окей. Да ги нямаме после ти излизаш, а аз не :grin:

Ами ако ти не можеш да излезеш, защото примерно няма с кой, тогава него пускаш ли го? :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Pipilota » 11 Фев 2016, 22:01

Оф побркана работа са тея опасения. Мовт хубавец излезе ей сега с другарите да пият бира и да гледат филм, ще ходят на кино. После уж в някъв бар. Колко луда трябва да съм, че да седна да си мисля глупости - че той ми иневерява и подобни.. абсурдно е. Но наша обща приятелка е заковала мъжа си у тях. Отношенията им вече са на кантар... тъй пе не ги стискайте тези мъже, ако искаъе всички да сте щастливи. Сипах си чаша вино и съм седнала пред компютъра с една цигара. Децата гостуват на баба си, че нали е ваканция. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот penelopa » 12 Фев 2016, 10:36

Pipilota написа:Оф побркана работа са тея опасения. Мовт хубавец излезе ей сега с другарите да пият бира и да гледат филм, ще ходят на кино. После уж в някъв бар. Колко луда трябва да съм, че да седна да си мисля глупости - че той ми иневерява и подобни.. абсурдно е. Но наша обща приятелка е заковала мъжа си у тях. Отношенията им вече са на кантар... тъй пе не ги стискайте тези мъже, ако искаъе всички да сте щастливи. Сипах си чаша вино и съм седнала пред компютъра с една цигара. Децата гостуват на баба си, че нали е ваканция. :)


Браво на теб, само така! :grin: Излишни притеснения, по-добре да правим така, че и да не си помислят да кривват от пътя. Като им даваме от каквото се нуждаят, защо да търсят нещо встрани?
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Ваня Стойчева » 16 Фев 2016, 11:10

И аз мисля, че е излишно да се притесняваме, но какво мисля и какво се получава са две различни неща. На мен ми е неприятно, когаот излиза без мен, защото и без друго излизаме рядко. Но когато излезе, вярно малко се сърдя, ноне прекалявам, а и той е добра партия за младите мацки, със стабилни доходи, красив външен вид и скъпа кола, какво повече иска едно момиче, за да му се хвърли в краката, е аз как да не съм на тръни. :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот iwoni » 16 Фев 2016, 13:52

Kaya написа:
iwoni написа:Ние сме се разбрали - когато има мъжка вечер, и аз имам женска, и всичко е окей. Да ги нямаме после ти излизаш, а аз не :grin:

Ами ако ти не можеш да излезеш, защото примерно няма с кой, тогава него пускаш ли го? :mrgreen:


Е, не съм чак такъв звяр! :grin:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта