За мъжки вечери и женските опасения?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот miron » 22 Мар 2016, 14:48

Ваня Стойчева написа:И аз мисля, че е излишно да се притесняваме, но какво мисля и какво се получава са две различни неща. На мен ми е неприятно, когаот излиза без мен, защото и без друго излизаме рядко. Но когато излезе, вярно малко се сърдя, ноне прекалявам, а и той е добра партия за младите мацки, със стабилни доходи, красив външен вид и скъпа кола, какво повече иска едно момиче, за да му се хвърли в краката, е аз как да не съм на тръни. :mrgreen:

Е теб те разбирам, като ги гледаме кви златотърсачки има.. :lol:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот irka » 23 Мар 2016, 12:02

miron написа:
Ваня Стойчева написа:И аз мисля, че е излишно да се притесняваме, но какво мисля и какво се получава са две различни неща. На мен ми е неприятно, когаот излиза без мен, защото и без друго излизаме рядко. Но когато излезе, вярно малко се сърдя, ноне прекалявам, а и той е добра партия за младите мацки, със стабилни доходи, красив външен вид и скъпа кола, какво повече иска едно момиче, за да му се хвърли в краката, е аз как да не съм на тръни. :mrgreen:

Е теб те разбирам, като ги гледаме кви златотърсачки има.. :lol:


Те само такива чакат да им се метнат на врата и после стой, та гледай. :grin:
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Юни 2016, 10:41

Всички обичат богатите, а и щом е красив, направо Ванче не го пускай да излиза без тебе. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Bambaa » 17 Юни 2016, 12:39

Не може мъжа да е все до полата на жена си. Трябва да правим така, че да не си помисля и да няма нуждата да изневери. От нас зависи всичко дали ще можем да владеем ревността и емоциите си или не.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Юни 2016, 16:01

Bambaa написа:Не може мъжа да е все до полата на жена си. Трябва да правим така, че да не си помисля и да няма нуждата да изневери. От нас зависи всичко дали ще можем да владеем ревността и емоциите си или не.

На мен ми е много досадно това с усилията само от страна на жената. Тя все трябва ад се труди той да не вземе да кръшне, да не иде някъде, а той просто стои и обира труда на жената и си преценя, ся тва струва ли си не си ли струва... Ай ще му се мъча аз, като му е толкова акъла - да изневерява!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот mamina » 22 Юни 2016, 09:41

Хватката е в това хем да не ни идва като прекалено усилие и само да мислим и да се чудим как да задоволяваме мъжа, хем да го оставяме да диша. Не трябва само ние да полагаме усилия естествено, все пак сме жени и обичаме да се борят за нас, да ни засвидетелстват обич. Никой не трябва да се превръща в подлога на другия, като покажеш, че имаш самоуважение, другият ще се съобразява повече.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Локумът » 23 Авг 2016, 12:30

rabotnata pchela написа:
Bambaa написа:Не може мъжа да е все до полата на жена си. Трябва да правим така, че да не си помисля и да няма нуждата да изневери. От нас зависи всичко дали ще можем да владеем ревността и емоциите си или не.

На мен ми е много досадно това с усилията само от страна на жената. Тя все трябва ад се труди той да не вземе да кръшне, да не иде някъде, а той просто стои и обира труда на жената и си преценя, ся тва струва ли си не си ли струва... Ай ще му се мъча аз, като му е толкова акъла - да изневерява!

Така е правилно, бе! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Няма да ни разваляш мъжкия рахат с някви крайно промени. :) Ама има няква истина в това - мъжете сме научени, че жената ще седи у нас и ще чака, а ние може и да ходим насам натам. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот asdddwww » 05 Апр 2017, 16:11

Не знам що трябва да се притесняват толкова жените, всеки има нужда от лично време и лично пространство и това е, просто една точка накрая.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Локумът » 18 Апр 2017, 10:51

asdddwww написа:Не знам що трябва да се притесняват толкова жените, всеки има нужда от лично време и лично пространство и това е, просто една точка накрая.

Страховете може би идват от това, че мъжът по природа не е верен, знам ли! И аз не си го обяснявам наистина и реално, освен, ако жената няма абсолютно никакво право да излиза, то в тоя случаи може да изисква и от мъжа си същото и ще е честно.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот klarissa » 02 Май 2017, 11:37

Няма лошо в това, мъжът да си намери време да се откъсне малко от семейството си и да се забавлява с приятелите. Ежедневието им и на тях не е лесно. Както и ние жените се чувстваме преродени след едно излизане с приятелки, не трябва и тяхното да го отнемаме.
А опасения и притеснения за изневери и глупости може да имаме постоянно.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта