Вярвате ли в знаците от съдбата?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот Mon_ton » 11 Юни 2015, 12:40

Вярвам до някъде в знаците от съдбата, но не бих казала, че чак се взирам до безкрайаност и го вземам под много голямо внимание.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот roksana » 09 Фев 2016, 16:31

Аз вярвам, че всичко, което ни се случва, е с причина и ние трябва да открием каква е. :scratchheadblue:
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот Локумът » 09 Фев 2016, 17:09

roksana написа:Аз вярвам, че всичко, което ни се случва, е с причина и ние трябва да открием каква е. :scratchheadblue:

Хм, интересно каква ли причина може да има. Искаш да кажеш, че ти за всеки ден седиш и си блъскаш главата е те тва ся днеска що стана и какво иска да ми каже съдбата и Всевишния с днешния ден?! Не си ли полудяла вече.... оп извинявай за риторичния въпрос. :rolling:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот pravilno » 10 Фев 2016, 16:09

Локумът написа:
roksana написа:Аз вярвам, че всичко, което ни се случва, е с причина и ние трябва да открием каква е. :scratchheadblue:

Хм, интересно каква ли причина може да има. Искаш да кажеш, че ти за всеки ден седиш и си блъскаш главата е те тва ся днеска що стана и какво иска да ми каже съдбата и Всевишния с днешния ден?! Не си ли полудяла вече.... оп извинявай за риторичния въпрос. :rolling:


Е, то трябва да има хора за всичко :grin: Аз съм перде и даже да ми навираш нещо в лицето няма да го отразя.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот svetlozara » 10 Фев 2016, 16:51

Излишно напрежение е да търсиш постоянно причина защо се случват някои неща. Напълно излишно. :roll: Ако се влага повече размисъл за бъдещето и какво би направил, следвайки своя труд, а не какво видиш ли ти намеквала съдбата ефекта би бил по-добър.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот klara » 12 Фев 2016, 14:57

svetlozara написа:Излишно напрежение е да търсиш постоянно причина защо се случват някои неща. Напълно излишно. :roll: Ако се влага повече размисъл за бъдещето и какво би направил, следвайки своя труд, а не какво видиш ли ти намеквала съдбата ефекта би бил по-добър.


Това вече е изкривена психика :grin: . Но признайте, че някой път съдбата наистина ти дава възможности, които ако ги забележиш, се възползваш, ако не, после съжаляваш. Някои това считат за знак :grin:
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот Andrey » 02 Мар 2016, 11:51

klara написа:
svetlozara написа:Излишно напрежение е да търсиш постоянно причина защо се случват някои неща. Напълно излишно. :roll: Ако се влага повече размисъл за бъдещето и какво би направил, следвайки своя труд, а не какво видиш ли ти намеквала съдбата ефекта би бил по-добър.


Това вече е изкривена психика :grin: . Но признайте, че някой път съдбата наистина ти дава възможности, които ако ги забележиш, се възползваш, ако не, после съжаляваш. Някои това считат за знак :grin:

Да, може да е Божия намеса. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот penelopa » 04 Май 2016, 17:02

Съдбата е каквото сам си направиш :mrgreen: . Абсолютно валидни са думите, че каквото сам си направиш, и Господ не може да ти помогне и обратното - помогни си сам, за да ти помогне и Господ :lol: .
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот Kremiliya » 11 Май 2016, 17:14

Наситина е така, че сами си носим хомота от нашите лични решения, ако са лоши то рано или късно съжаляваме за това.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот pravilno » 12 Май 2016, 10:00

Често решенията ни са продиктувани от его, гордост или неразбиране. Ако по-малко им се доверяваме, ще е по-добре за нас.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта