Вярвате ли в знаците от съдбата?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот Kremiliya » 12 Май 2016, 10:32

pravilno написа:Често решенията ни са продиктувани от его, гордост или неразбиране. Ако по-малко им се доверяваме, ще е по-добре за нас.

На кое ако се доверяваме по-малко?
Иначе да, всичко идва от решенията, които вземаме, а спроед мен в много случаи са по-скоро от незнание и надежда, а не от его и гордост. ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот fairy » 16 Май 2016, 13:09

Всеки си интерпретира различно нещата. Някои вярват, че са знаци от съдбата, други смятат, че сами си я коват, трети хич не им пука :lol: . Хубава, лоша, човек все се надява нещо да се промени, да бъде по-добре и това го крепи.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот Slavena » 28 Юли 2016, 11:34

fairy написа:Всеки си интерпретира различно нещата. Някои вярват, че са знаци от съдбата, други смятат, че сами си я коват, трети хич не им пука :lol: . Хубава, лоша, човек все се надява нещо да се промени, да бъде по-добре и това го крепи.

то най-добре е да не си го слагаш много на сърцето. съдбата сама си я правим такава каквато е.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот ivoblinc » 28 Юли 2016, 16:32

Примамливо е някак си да кажеш, че съдбата е предначертана и да не си даваш зор по тая причина и нищо да не правиш, но де да беше така :smile: .
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот teodoran1 » 14 Сеп 2016, 14:46

Разбира се, че има знаци.. Пък до колко са от съдбата не знам. Според мен до всеки човек има същества, които му помагат - ангели хранители, духовни водачи, които на драго сърце поднасят своите знаци. Въпроса е дали ги виждаме или сме прекалено погълнати от материалния си свят.
Мотивация е това, което ви кара да започнете, навикът ви помага да продължите https://www.keranova.org/
teodoran1
 
Мнения: 36
Регистриран на: 07 Сеп 2016, 16:47

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот YoLindi » 15 Сеп 2016, 11:28

Даже не можем и да разберем, че са знаци някой път :smile: . И аз мисля, че имаме пазители.
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот Malina » 19 Сеп 2016, 12:25

Не мсиля, че много лесно могат да се напаснат знаците на съдбата, т.е. ти можеш и да не знаеш, че получаваш такъв знак, аи какво е знак?! Да се нагласиш да отидеш на излет, но да си навехнеш крака и да не можеш, това ли е знака на съдбата.. не мисля, че много можем да ги разчитаме. По-скоро си казвам всяко зло за добро, за собствено облекчение и продължаваме напред, така както сами преценяме и до колкото ни е възможно към момента.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот Krum » 19 Сеп 2016, 12:45

Разопзнаването на знаците на съдбата по-скоро ми прилича като суеверие. Не вярвам нещо да е насочен знак към теб, а просто стечение на обстоятелстватеа, които и много често си имат съвсем логично обяснение.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот black » 19 Сеп 2016, 13:22

По принцип е така, но когато срещнеш човек, който играе голяма роля в живота ти по някакъв начин, това не е ли знак от съдбата? Не мисля, че абсолютно всичко е случайно и обяснимо.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Вярвате ли в знаците от съдбата?

Мнениеот valia.st » 09 Дек 2016, 22:18

вярвам в съдбата и в знаците и...
valia.st
 
Мнения: 34
Регистриран на: 27 Ное 2016, 11:27

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта