Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот zheleva212 » 31 Яну 2014, 13:53

Сетих се за това, тъй като близка моя приятелка тези дни заминава за Венеция.
Там ще посрещне рождения си ден, незабравим и страшно романтичен подарък от съпруга й, нали?

Та, той е избрал тъкмо Венеция, защото знае колко се възхищава жена му на венецианския стил, :idea: точно това, ще й се поднесе на тепсия с карнавала!
Представете си парада, колко пленително ще е всичко – множество хора, костюми, маски иии… да не забравяме показната сексуалност (хетеро) в този случай!

Това ме наведе на мисълта, че и карнавалът в Рио, и този във Венеция, явно и по цял свят този вид паради крият голяма, почти очевадна нота на сексуалност.

Не съм достатъчно запозната и ми беше интересно да попитам, дали някой знае, всъщност това с показната сексуалност било ли е заложено като част от първоначалната идея на карнавалите или се появява след това. :?

Имам предвид, че е било направено с цел да останат толкова популярни, колкото са били и в миналото, защото всеки знае, че показната сексуалността продава! :roll:

И след толкова обяснения, в крайна сметка карнавалите на какво са парад на сексуалността, може би?
Къде е границата – между изяществото и еротичната нота по време на карнавалите?
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот penny » 31 Яну 2014, 14:01

До колкото съм запозната нямат абсолютно нищо общо показната сексуалност!
Всичко това е допълнено след това, когато сексуалността на мъжа и жената не са нещо тайно!
Изначалният му смисъл е като на нашите пролетни празници с кукерите.
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот dessiblond » 04 Фев 2014, 14:45

Кое не е част от парадите на сексуалността, можеш да започнеш от манифестациите и да свършиш с концертите, които се правят на родните ни звезди, всичко това е показна сексуалност!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Krum » 28 Ное 2014, 14:20

Глупост са за мен, нека си имаме сексуалност и да си я държим за нас, защо трябва да се афишира с нея?! :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Lili_pili » 05 Фев 2015, 12:00

Не ми пречат подобни паради, но се чудя защо не си правим и ние нормалните такъв парад? :Р
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Rali_hr » 05 Фев 2015, 16:01

за мен е безсмислено, защо трябва да има такъв карнаавл, след като държат на толерантност и на равенство?!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Mon_ton » 05 Фев 2015, 17:52

Според мен подобни карнавали като тези в Рио са ужасни! Точно парад на сексуалността, гадно и пошло! Според мен има и по-добри начини да се покаже нещо пищно и интересно пред това жените да ходят само по разни коланчета!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот silver933 » 06 Фев 2015, 12:25

Мъжът на приятелката ти е подходил доста разумно :) друго си е да отидеш във Венеция и да се нагледаш на хубави жени! :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Mon_ton » 23 Фев 2017, 12:13

Добре де, не им ли е грозно и на самите жени, как се чувстват, след като дупетата им са така ясно показани, а и не само те, те изглеждат голи! Не могат ли по-стилно да правят своите паради?
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Lyomi » 28 Фев 2017, 16:48

Имам чувството, че участвайки в подобни фестивали, паради и подобни, хората стават по-различни и се държат по-различно, не както обикновено. Все едно ги завладява нещо и едва ли ги интересува как изглеждат в очите на другите. Забавляват се и не ги интересува нищо. Съвременни вакханалии :smile: .
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта