Безсъние въпреки прием на Лексотан!

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Re: Безсъние въпреки прием на Лексотан!

Мнениеот dafinka » 24 Окт 2016, 08:37

Сега излезе нещо ново за 5 минути и заспиваш. Можеш да го пробваш от рекламите изглежда ефикасно, но е хубаво да се провери дали трябва да се употребява ежедневно!?
dafinka
 
Мнения: 33
Регистриран на: 18 Окт 2016, 09:32

Re: Безсъние въпреки прием на Лексотан!

Мнениеот Био доктор » 24 Окт 2016, 18:59

При положение, че се налага ежедневно да се спи, не е ли по-добре да се посети лекар и да се потърси решение на проблема, а не да се пробват препарати от реклами.
Био доктор
 
Мнения: 120
Регистриран на: 23 Окт 2016, 22:53

Re: Безсъние въпреки прием на Лексотан!

Мнениеот nikoleta.krumova » 24 Окт 2016, 21:11

Био доктор написа:При положение, че се налага ежедневно да се спи, не е ли по-добре да се посети лекар и да се потърси решение на проблема, а не да се пробват препарати от реклами.


Напълно съм съгласна... А тия Ривотрил и Лексотан, Атаракс... Малко поостарели, към които се привиква 100%. Сега е все по-модерно и ефикасно да се действа с био медицина и хомеопатии.поне са безвредни и няма привикване. Аз приемам 5HTP на една бг фирма - Грийн Хелт. Не е скъпо, доста хапченца е, и освен че си заспивам много сладко, се будя също толкова сладко, действа ми и на главоболието.
nikoleta.krumova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Юли 2016, 14:16

Re: Безсъние въпреки прием на Лексотан!

Мнениеот niya_mazova » 12 Яну 2017, 15:05

nikoleta.krumova написа:
Био доктор написа:При положение, че се налага ежедневно да се спи, не е ли по-добре да се посети лекар и да се потърси решение на проблема, а не да се пробват препарати от реклами.


Напълно съм съгласна... А тия Ривотрил и Лексотан, Атаракс... Малко поостарели, към които се привиква 100%. Сега е все по-модерно и ефикасно да се действа с био медицина и хомеопатии.поне са безвредни и няма привикване. Аз приемам 5HTP на една бг фирма - Грийн Хелт. Не е скъпо, доста хапченца е, и освен че си заспивам много сладко, се будя също толкова сладко, действа ми и на главоболието.


Предписа ли ви ги някой или сама ги избрахте?
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Предишна

Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта