Как действат дъвките Витаслим?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Как действат дъвките Витаслим?

Мнениеот Мади Ранчева » 05 Фев 2014, 15:25

Привет!

Мислите ли, че дъвките на Витаслим имат ефект, пробвали ли сте да отслабвате по забавният начин – с дъвкане? :D

Усещам, че съм качила два или три килограма и искам бързо да влезна в нормите си, понеже се чувствам доста тежка и тромава, :oops: та се чудя, как действат дъвките на Витаслим?

Зная, че подобни хитринки намалят апетита, но до колкото разбрах от прочетеното в интернет, дъвките Витаслим действат по различен начин, но не разбрах какъв е той.

Надявам се да има по-запознати от мен, всъщност пробвали ли сте да свалите няколко килограма само с дъвки? :?:
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Как действат дъвките Витаслим?

Мнениеот mangusta » 05 Фев 2014, 15:29

За дъвките на Витаслим пише, че изгарят мазнините от проблемните зоните, не мога да си го представя, казано честно! Никога не съм пробвала да свалям килограми с дъвки, но не мисля, че ще има кой знае какъв ефект!
Готини трикчета си измисля, иначе, за да зарибяват клиенти, не може да им се отрече! ;)
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Как действат дъвките Витаслим?

Мнениеот choki_moki » 16 Фев 2014, 18:34

Много просто - Не действат! :)
Аватар
choki_moki
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Сеп 2013, 10:23

Re: Как действат дъвките Витаслим?

Мнениеот maminka » 17 Фев 2014, 15:20

choki_moki написа:Много просто - Не действат! :)

Защо пък трябва да се постоянно Анти? Отдавна чета форума и най-накрая се регистрирах и имам въпрос към Вас, защо всичко, което не е на Хайа трябва да не действа и да не е полезно? :x
Мога да Ви кажа, че с дъвките на Витаслим апетита ми спадна рязко и влезнах във форма, разбира се, имаше значение и всекидневният спорт с децата, но апетита се усеща кога и от какво намалява :!:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Как действат дъвките Витаслим?

Мнениеот Radoslav88 » 18 Фев 2014, 15:19

Дъвките не работят поради няколко причини:
1. Дъвченето праща сигнали до мозъка, че ще получи храна, а реално нищо не получава. След което тялото изпитва глад.
2. Ксилитола отделя слюнка при което в устата се отделя амилаза (ензим, който разгражда въглехидратите). При липса на такива отново следва глад.
3. Изкуствените подсладители покачват нивото на инсулина, а когато към него няма калории клетките гладуват отново.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Как действат дъвките Витаслим?

Мнениеот djudjanka » 19 Фев 2014, 10:21

Нека все пак някой, който ги е ползвал да сподели мнение :)
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Как действат дъвките Витаслим?

Мнениеот maminka » 19 Фев 2014, 17:17

djudjanka написа:Нека все пак някой, който ги е ползвал да сподели мнение :)

Ами те или не четат, или въобще не вдяват какво пиша! Казвам, Радо, че въпреки НЕУСПОРИМИТЕ ти аргументи, спря да ми се яде!!! И ти ли си с Чоки "за" Хайа?
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Как действат дъвките Витаслим?

Мнениеот Radoslav88 » 20 Фев 2014, 11:48

maminka написа:
djudjanka написа:Нека все пак някой, който ги е ползвал да сподели мнение :)

Ами те или не четат, или въобще не вдяват какво пиша! Казвам, Радо, че въпреки НЕУСПОРИМИТЕ ти аргументи, спря да ми се яде!!! И ти ли си с Чоки "за" Хайа?

maminka Прочети за плацебо ефект ;) И ако тогава имаш въпроси защо не ти се яде, с радост ще отговоря.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Как действат дъвките Витаслим?

Мнениеот choki_moki » 20 Фев 2014, 12:50

Работех в една фирма на бюро по цял ден и колежката ми беше купила две опаковки от тези дъвки, едва ли е било с цел отслабване, защото и двете нямахме нужда от това. Седяхме си и си дъвчехме и не мръднахме и грам надолу. по-скоро ги използвахме като освежител за уста. Ако на теб ти помагат и ти убиват апетита мога само да се радвам. Аз споделям личното си мнение и опит. Иначе не бих си позволила да пиша ей така наизуст. Като човек, които се занимава от години със спорт и правилно хранене съм далече от мисълта, че дъвката може да помогне да свалиш килограми, но явно има хора при които помага, така че ЕВАЛА!
Аватар
choki_moki
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Сеп 2013, 10:23

Re: Как действат дъвките Витаслим?

Мнениеот pepa1974 » 20 Фев 2014, 19:09

Мади Ранчева написа:Привет!

Мислите ли, че дъвките на Витаслим имат ефект, пробвали ли сте да отслабвате по забавният начин – с дъвкане? :D

Усещам, че съм качила два или три килограма и искам бързо да влезна в нормите си, понеже се чувствам доста тежка и тромава, :oops: та се чудя, как действат дъвките на Витаслим?

Зная, че подобни хитринки намалят апетита, но до колкото разбрах от прочетеното в интернет, дъвките Витаслим действат по различен начин, но не разбрах какъв е той.

Надявам се да има по-запознати от мен, всъщност пробвали ли сте да свалите няколко килограма само с дъвки? :?:

Витаслим действат! В тях има рициново масло и действат разхлабващо :lol: , оттам и отслабващо, само дето струват бая по-скъпо от шишенце с рициново :D
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта