Перверзията зоофилия - секс с любимото...животно

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Перверзията зоофилия - секс с любимото...животно

Мнениеот Evangelina » 07 Фев 2014, 16:43

Реших да ви попитам, чували ли сте за хора, които правят секс с...животни. Бях чувала, но не го вярвах, докато не чух една история за дядото на мой познат, който...такова...правел секс с кобилката си. Докато била малка, всичко минавало тихо и кротко, но когато станала по-голяма, докато той се опитвал да я "изчука" /извинявайте за израза/, тя го ритнала в тестисите.
Така го намерили целия в кръв. После лежал в болница и след това трябвало да се изсели от тяхното село, защото го било срам.
Тази история я чух на един купон, всички се смееха, внукът се червеше и опитваше да кажа, че това са лъжи и не е вярно.

После като се успокоихме, един от компанията сподели, че зоофилията е всъщност много разпространена. Тя била много често срещан фетиш, сред по-разкрепостените двойки или пък сред самотни хора, които живеят с животни. И много вече примери имало из нашите села, които били обезлюдени и хората нямали нормални контакти.

Не била заболяване, въпреки, че ми изглежда почти като такова. Не мога да повярвам, че жени могат да правят секс с кучетата си или още по-голямата лудост, хора си поставяли разни насекоми по гениталиите и това ги възбуждало.

Не знам дали това е перверзия, болест или просто удовлетворена сексуална фантазия с някой, който не може да се оплаче или да се похвали със случилото се.
Вие чували ли сте за такива неща и какво е вашето мнение?
Evangelina
 
Мнения: 13
Регистриран на: 07 Фев 2014, 16:39

Re: Перверзията зоофилия - секс с любимото...животно

Мнениеот california_ » 07 Фев 2014, 16:53

Evangelina написа:Реших да ви попитам, чували ли сте за хора, които правят секс с...животни. Бях чувала, но не го вярвах, докато не чух една история за дядото на мой познат, който...такова...правел секс с кобилката си. Докато била малка, всичко минавало тихо и кротко, но когато станала по-голяма, докато той се опитвал да я "изчука" /извинявайте за израза/, тя го ритнала в тестисите.
Така го намерили целия в кръв. После лежал в болница и след това трябвало да се изсели от тяхното село, защото го било срам.
Тази история я чух на един купон, всички се смееха, внукът се червеше и опитваше да кажа, че това са лъжи и не е вярно.

После като се успокоихме, един от компанията сподели, че зоофилията е всъщност много разпространена. Тя била много често срещан фетиш, сред по-разкрепостените двойки или пък сред самотни хора, които живеят с животни. И много вече примери имало из нашите села, които били обезлюдени и хората нямали нормални контакти.

Не била заболяване, въпреки, че ми изглежда почти като такова. Не мога да повярвам, че жени могат да правят секс с кучетата си или още по-голямата лудост, хора си поставяли разни насекоми по гениталиите и това ги възбуждало.

Не знам дали това е перверзия, болест или просто удовлетворена сексуална фантазия с някой, който не може да се оплаче или да се похвали със случилото се.
Вие чували ли сте за такива неща и какво е вашето мнение?


Не съм учудена, никак даже ... срам ме е дори да го напиша, но съм свидетел на история на приятел, който твърди за секс между мъж и коза?! Възможно ли е?
california_
 
Мнения: 23
Регистриран на: 06 Фев 2014, 13:05

Re: Перверзията зоофилия - секс с любимото...животно

Мнениеот varlam » 07 Фев 2014, 17:08

Изключителна гнусотия!
Не разбирам, до такава степен ли сме деградирали, че съществуват неща като зоофилия - секс с животни. Не знам до каква степен трябва да сме изпаднали, за да го приемаме това за толерантно или за...нормално?

Това само в страна като нашата може да се случи - стар дядо изнасилва малка кобилка на село, скрит в конюшнята си.
После от срам напуска селото. Отвратително, дано да не е истина.
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Перверзията зоофилия - секс с любимото...животно

Мнениеот Konstantin » 07 Фев 2014, 17:09

и какво има за чудене,то това си е нещо нормално, ние сме оправяли прасето на село,малко е брутално,ама като се напиеш всичко ти се прави, нали се сещате,и не сме само ние,всичко го правят,нашта компания само прасета е оправяла, ама съм чувал и за кози,и за овце,кефат се животните и ние също,човещинка е
Konstantin
 
Мнения: 52
Регистриран на: 10 Ное 2011, 17:07

Re: Перверзията зоофилия - секс с любимото...животно

Мнениеот djudjanka » 07 Фев 2014, 17:12

Интересна тема а ла Веско Мисира :lol: Според мен това е тема табу или поне беше докато не се разрових в нета и не попаднах на мноооого хора, споделящи за такива преживявания. Склонна съм да вярвам, че се случва на самотни хора, но не знам доколко е нормално. Дали някой ще се осмели да си признае и да сподели пикантни подробности - как и защо се случва, а как ли се отразява на животното? Използвате ли презерватив, а само мъж с животно или може и жени?
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Перверзията зоофилия - секс с любимото...животно

Мнениеот Evangelina » 07 Фев 2014, 17:29

Konstantin написа:и какво има за чудене,то това си е нещо нормално, ние сме оправяли прасето на село,малко е брутално,ама като се напиеш всичко ти се прави, нали се сещате,и не сме само ние,всичко го правят,нашта компания само прасета е оправяла, ама съм чувал и за кози,и за овце,кефат се животните и ние също,човещинка е


Шегуваш се, а аз питам сериозно. Но какво ли да си мисля, това са мъжете, първо секс, после убиват всички чувства. Е, при вас с прасетата вие и тях сте убили. :P

Дай малко по-сериозно, ако може.
Evangelina
 
Мнения: 13
Регистриран на: 07 Фев 2014, 16:39

Re: Перверзията зоофилия - секс с любимото...животно

Мнениеот blanshe » 07 Фев 2014, 17:30

Чувала съм, че някои богати хора организират подобни оргии с животни. Даже, до колкото знам, гордостта на родния поп-фолк - Азис, обмисляше да снима подобен клип (с кучета). Обикновено, когато човек достигне апогея на своя сексуален разврат и вече няма нещо, което да не е опитал в секса с хора, започва да измисля нови "предизвикателства".
А относно секса с животни на село - това е друго нещо.
Знам за едно момче в пубертета, което е опитвало да се съвокуплява с кокошка (или по-скоро пиле). За съжаление обаче, актът не завършил благоприятно за горкото животинче.
Все пак можем да си направим един извод и от тези истории - хората на запад го правят с породистите си кучета, а у нас - с кокошки и прасета. Мда... отново тъжна равносметка за стандарта ни на живот.
blanshe
 
Мнения: 24
Регистриран на: 07 Юни 2012, 09:53

Re: Перверзията зоофилия - секс с любимото...животно

Мнениеот Evangelina » 07 Фев 2014, 17:33

djudjanka написа:Интересна тема а ла Веско Мисира :lol: Според мен това е тема табу или поне беше докато не се разрових в нета и не попаднах на мноооого хора, споделящи за такива преживявания. Склонна съм да вярвам, че се случва на самотни хора, но не знам доколко е нормално. Дали някой ще се осмели да си признае и да сподели пикантни подробности - как и защо се случва, а как ли се отразява на животното? Използвате ли презерватив, а само мъж с животно или може и жени?


Мисля, че никой няма да сподели нищо, защото навлизаме в наистина тъмна страна на човешката сексуалност. Не сме достатъчно разкрепостени, за да го признаем, ако се е случвало наистина.
Evangelina
 
Мнения: 13
Регистриран на: 07 Фев 2014, 16:39

Re: Перверзията зоофилия - секс с любимото...животно

Мнениеот Evangelina » 07 Фев 2014, 17:35

varlam написа:Това само в страна като нашата може да се случи - стар дядо изнасилва малка кобилка на село, скрит в конюшнята си.
После от срам напуска селото. Отвратително, дано да не е истина.

Прозвуча ми все едно Карбовски говори. Не ви е виновна държавата.
Evangelina
 
Мнения: 13
Регистриран на: 07 Фев 2014, 16:39

Re: Перверзията зоофилия - секс с любимото...животно

Мнениеот nocount » 07 Фев 2014, 17:50

Връщате ме много отдавна, в казармените години. Имахме обоз с няколко коня и коняр беше един чичо, на около 50 години.
Една сутрин с него се случила същата работа, силни викове, ние скачаме, той целия в кръв търси помощ. Успял да вдигне гащите, да не се излага пред нас, войниците.

Бяхме много стреснати и ние, не бяхме чували въобще за такива неща, млади и невинни момчета от града. Конярът беше много изолиран от всички, все мълчеше, живееше в една стаичка близо до конюшнята. Викахме Бърза помощ, взеха го да го шият, след няколко дни го върнаха. Ходихме да гледаме с кое животно го е правил, чист келешки интерес.
Никой не го бъзикаше за това след като се върна, той просто се затвори още повече, мълчеше през цялото време.
Наистина мисля, че зоофилията е някакъв вид психично отклонение, разпространено сред хора самотници, които нямат други хора наоколо или не могат да имат. Мисля, че тя дълбоко поразява и психиката. По оня човек съдя за това.
nocount
 
Мнения: 26
Регистриран на: 21 Авг 2013, 10:54

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта