За и против обезкосмяването на триъгълника!

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот preslavaslavova » 13 Мар 2017, 15:22

Има всякакви хора, но и на мен тази идея не ми допада :grin: :grin:
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот silver933 » 13 Мар 2017, 16:46

то е ясно, че никой не иска да вижда такава картинка пред себе си, но някой път съзнателно или не, подобни гледки се случват. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот miron » 14 Мар 2017, 10:22

В наши дни поне от към косми хигиената е на ниво, не мисля, че има жена, на която й е приятно да се появи пред някой мъж така,както природата я е надарила. Но и от друга страна не бих се учудил, ако е някакъв вид хипарка, поддръжничка на всичко натурално.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот annamaria » 28 Мар 2017, 10:58

preslavaslavova написа:Има всякакви хора, но и на мен тази идея не ми допада :grin: :grin:


Preslavaslavova, на 100 процента съм съгласна с теб. Недопустимо е в 21 век да има жени, които все още ходят като маймуни, най-малкото заради еволюционното ни развитие. А и в крайна сметка обезкосмяването (особено в интимните области) е от голямо значение за хигиената. Да, някои го отричат, но за мен е много важно. Наскоро обмислях лазерна епилация на крака, защото попаднах на много добра оферта, но сега разгледах и други промоции, специално за интимните области и май това ще е първото, на което ще се подложа - https://www.facebook.com/drkaliasheva/p ... =3&theater , как ти се струва на теб?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот Monika_Spasova » 10 Апр 2017, 15:34

Имайки предвид, колко добра машина сме ние или по-точно нашите тела, съм склонна да вярвам, че космите са основна част, която не е за пренебрегване. :mrgreen: Та определено космите са саи част от хигиената и предпазват на попадането на всякакви гадости из нашите специални места. Да , на външен вид обаче не са голяма красота, затова ги и махаме. :smile:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот denislavahristova » 11 Апр 2017, 22:32

Не знам защо някои хора си мислят, че е по-хигиенично да ги махаш, а всъщност не е така, но да не са никак красива картинка :grin: :grin:
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот svetlozara » 12 Апр 2017, 10:58

По-здравословно може и да е да вивеят, но в повечето случаи е добре да се почистват, изглежда по-добре и със сигурност се премахва дискомфорта. Ако трябва да си говорим направо, ако чакам за кола маска или друг начин за обезкосмяване и съм оставила по-дълги косми ме сърби и се побърквам направо от идеята, че там долу имам косми.Предпочитам да ги няма, а и разчитам на това, че не нося прекалено къси дрехи и имам висока лична хигиена, за да се предпазя от зарази.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот denislavahristova » 14 Апр 2017, 13:10

Svetlozara, през колко време ги махаш?
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот Malina » 15 Апр 2017, 07:52

момичета, за триъгълника лазерна епилация, с 5-6 процедури забравяте за тея гадини. :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот tinkerbell » 19 Апр 2017, 10:43

Malina написа:момичета, за триъгълника лазерна епилация, с 5-6 процедури забравяте за тея гадини. :mrgreen:


Malina, напълно съм съгласна с теб. Ако се подложиш на няколко процедури, окосмяването изчезва. Попаднах дори на информация за нов вид лазер – диоден и пишеше, че може да се ползва през цялата година и има дори система за охлаждане и не се получават зачервявания и неприятни усещания. За зоната около триъгълника мисля, че е добро решение. Там нали все пак е чувствителна зона.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта