За и против обезкосмяването на триъгълника!

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот Stark » 19 Апр 2017, 15:10

Не мисля, че някоя съвременна жена би казала, че е против да се поддържа такава хигиена на триъгълника. При мен е проблем когато използвам бръснача, следват различни забирания и кошмари, затова преминах на подстригване, колкото и да ви се струва противно на много от вас, но само така се спасявам от врастнали косми и пъпки, които са и много болезнени. Мисля и аз за лазерна епилация, за да се отърва от тях завинаги.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот krasi_more » 19 Апр 2017, 15:58

Stark написа:Не мисля, че някоя съвременна жена би казала, че е против да се поддържа такава хигиена на триъгълника. При мен е проблем когато използвам бръснача, следват различни забирания и кошмари, затова преминах на подстригване, колкото и да ви се струва противно на много от вас, но само така се спасявам от врастнали косми и пъпки, които са и много болезнени. Мисля и аз за лазерна епилация, за да се отърва от тях завинаги.
И рпи мен се получава, ако самобръсначката е със захабени ножчета, подменяй я по-често! Също може да използваш депилиращ крем! :)
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Апр 2017, 20:35

Депилиращ крем! подмишниците съм аз така, обръсна ли ги и веднага ми се появяват гнойни пъпки, големи и болезнени, обяснявам си ги с врастнали косми и притъркване при бръсненето. Кремът ми реши проблема, но и да си призная, зимните месеци само ги подкъсявам. :oops: (линчувайте ме линчувайте ме...)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот kauda » 19 Апр 2017, 21:02

Депилиращите кремове дали са добър вариант...?
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот tinkerbell » 20 Апр 2017, 11:32

За мен са безсмислени тези депилиращи кремове, бръсначки и т.н. Разбира се, че по закона на гадостите, някой косъм ще се завърне, ще се появи зачервяване, обрив или пъпки. Така е като се ползват самобръсначки и какво ли още не. По-добре е да инвестираш в няколко процедури лазерна епилация и веднъж завинаги да се реши този проблем и да се махнат космите, отколкото през няколко дена да губиш време и нерви за бръснене. Да не забравяме и проблемът с подкожните косми.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот kalina_216 » 20 Апр 2017, 12:24

Така или иначе, до момента и до бъдещето, повечето от нас използват такива методи, то е хубаво да се вложат пари в лазерна епилация, или в кола маска,който може да го изтърпи. Но като компрпомисен вариант депилиращите кремове са за предпочитане, както и самобръсначките.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот rose_92 » 23 Апр 2017, 20:42

Аз използвам самобръсначка, защото не мога да се оправям с кола маската нещо...А с епилатора по-рядко, защото е доста болезнено. :lol: Много рядко ми се появяват враснали косъмчета. Иначе ако не ме беше толкова срам, сигурно щях да отида на лазерна епилация щом само след няколко процедури космите изчезват. Сигурно е много яко повече да не се занимаваш с тези неща през 1-2 дни..Ама това временен ефект ли е (примерно за няколко години) или космите изчезват завинаги?
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот tinkerbell » 24 Апр 2017, 12:18

rose_92, няма от какво да се срамуваш. Това е все едно да те е срам да отидеш на гинеколог. А и бих ти препоръчала да отидеш при жена, която се занима с лазерна епилация и не би трябвало да имаш такива притеснения. При всеки е индивидуално, но резултатът е налице. Пести се и време по този начин и инвестиция в епилатори, кола маска и кремове за в бъдеще. Един път даваш пари, но знаеш, че повече няма да се занимаваш с неприятните косми.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот Tinki » 25 Апр 2017, 11:18

Доста се запалих по този лазер. Определено нещото, което ме грабна е, че не боли толкова и че охлажда кожата, докато се премахват космите. Много ме боли долу на триъгълника като се обезкосмявам.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот qwerryyy » 26 Апр 2017, 10:15

И мен ме интересува, ще потърся тук дали някой предлага. А и дори и да е по-болезнена процедурата, ще мине бързо.
Не си спомням кой беше правил процедура с лазер. :roll:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта