За и против обезкосмяването на триъгълника!

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот rose_92 » 24 Яну 2017, 22:45

annydance написа:Съмнявам се, че повечето жени са толкова стриктни в поддържането на интимна прическа. Повече усилия могат да хвърлят, когато наближи времето за море и плаж, но в другото време едва ли.


Да, ако си някоя кифла без работа и с много пари от мама, тате или богатия любовник, може и да отделяш толкова много внимание на външния си вид и интимни прически. Обаче ако работиш нон-стоп и нямаш време да се наспиш, то едва ли ще имаш време да мислиш каква интимна прическа да си направиш. :lol:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот borkova » 25 Яну 2017, 10:20

Чак толкова не изисква, като се къпеш минаваш с бръснача и готово :grin: .
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот Lili_gagarin » 25 Яну 2017, 13:56

Съмнявам се и аз, че всяка жена винаги е перфекна, по-скоро когато знае, че ще прави секс се постарава повече. :lol:
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот Pipilota » 04 Фев 2017, 09:40

Lili_gagarin написа:Съмнявам се и аз, че всяка жена винаги е перфекна, по-скоро когато знае, че ще прави секс се постарава повече. :lol:

Да ти призная, има нещо такова, все пак това си е ежедневно поддържане и понякога си писва, както и да го гледаме... Но в повечето дни сме с прилежен вид, така че сме готови за всякакви приключения. :bouncymulticolor:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот preslavaslavova » 05 Фев 2017, 11:38

Може би перфектни са само тези, които са си правили лазерна епилация в тази област :D
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот Lollipop » 05 Фев 2017, 12:04

preslavaslavova написа:Може би перфектни са само тези, които са си правили лазерна епилация в тази област :D

Така е, лазерната епилация премахва всичко, а и да не се лъжем, когато косъмчетата набождат е ужасно, сърби, появяват се пъпчици... И всичко това в името на красотата. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот niya_mazova » 06 Фев 2017, 11:05

Лазерната епилация подходяща ли е за интимните части, безвредна ли е? Питам, защото не съм се подлагала на такава, а и не мога да си представя, че ще се кикерча пред някого да ми маха космите там, където не огрява слънцето :oops: .
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот Локумът » 24 Фев 2017, 13:45

niya_mazova написа:Лазерната епилация подходяща ли е за интимните части, безвредна ли е? Питам, защото не съм се подлагала на такава, а и не мога да си представя, че ще се кикерча пред някого да ми маха космите там, където не огрява слънцето :oops: .

Подходяща е, що да не е. Като ходиш на кола маска, да не е по-различно? Хората това го приемат като работа, като одиш на лекар... какво си мислиш? :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот rose_92 » 24 Фев 2017, 14:41

Никога не бих отишла нито на кола маска, нито на лазерна епилация на това място. Какъв срам - да се разкрачваш там на някого..няма шанс просто. :lol: Пък и тази лазерна епилация на мен не ми се вижда съвсем безобидна ама всеки си преценява. Естествено, че би било супер да нямаш косми там и да не се занимаваш през ден да ги махаш ама..
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот Krum » 24 Фев 2017, 15:16

Макар и да не съм от жените, аз съм ходил на лазерна епилация баш там, е не е много готино, ама се свиква, за 5-6 срама и си решаваш проблемите. :mrgreen: махнах и на подмишниците.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron