Опасни ли си изкуствените удължители за мигли?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Опасни ли си изкуствените удължители за мигли?

Мнениеот moni.sparrow » 12 Фев 2014, 18:00

Четох в статия, че изкуствените удължители за мигли могат да бъдат наистина опасни, до толкова, че да останем без естествени мигли! :o :o :shock:

Някоя от вас преживявала ли е крах в това начинание с поставяне на изкуствени удължители за мигли?

Обмислях да си сложа такива, които издържат по няколко месеца, изглеждат доста естествено, а и не се налага да слагаш плътен слой спирала или пък очна линия с тях!

Затова се разтърсих и реших да проверя как стоят нещата с изкуствените удължители за мигли, доста ужасена останах от разказите на някои козметици!

Как да намерим сертифициран експерт по поставяне на мигли, когато тези сертификати се издават на всеки втори! :idea:

Дайте ми съвет кой вид изкуствените удължители за мигли да си сложа и къде могат да направят най-качествено тази процедура?!! :roll:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Опасни ли си изкуствените удължители за мигли?

Мнениеот sofi_black » 12 Фев 2014, 18:04

Не мисля, че дебне кой знае каква опасност, освен ако не ти ги лепят със секундно лепило :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аз лично не съм си слагала никога, но със сигурност погледът става доста изкусителен и пленяващ! ;)
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта