Имат ли място бащите в родилна зала?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот Локумът » 15 Окт 2015, 12:22

Хора, надали някой се навира под полата ѝ да гледа какво става тъй че какъв е проблемът и е да е залата? Жената да не би да вижда какво се случва?
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот Pipilota » 27 Окт 2015, 11:19

Локумът написа:Хора, надали някой се навира под полата ѝ да гледа какво става тъй че какъв е проблемът и е да е залата? Жената да не би да вижда какво се случва?

Така е, но май като цяло не е много красива гледка раждането. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот Harmony » 27 Окт 2015, 12:22

Pipilota написа:
Локумът написа:Хора, надали някой се навира под полата ѝ да гледа какво става тъй че какъв е проблемът и е да е залата? Жената да не би да вижда какво се случва?

Така е, но май като цяло не е много красива гледка раждането. :)

Така е, нито е красива, нито има кой знае какъв смисъл от това присъствие и пристискване около човек гърчещ се от болки...
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот fairy » 03 Фев 2016, 15:21

Ако жената се чувства по-спокойна, защо не?
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот Lollipop » 17 Фев 2016, 11:47

fairy написа:Ако жената се чувства по-спокойна, защо не?

Да, има и такива, които го смятат за нещо много красиво и сме виждали какви ли не изкривени снимки в интернет правени в семейстовото, докато около тях пърхат мъжът и някоя дула. И все пак не е необходимо цялата тази картинка да се вижда. Не мисля че много от мъжете после биха гледали в сексуален план на жените си много Ок, след като видят всичко това, което се случва, кръв в литри, пот, странни течности и какво ли още не. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот irka » 18 Фев 2016, 12:04

Lollipop написа:
fairy написа:Ако жената се чувства по-спокойна, защо не?

Да, има и такива, които го смятат за нещо много красиво и сме виждали какви ли не изкривени снимки в интернет правени в семейстовото, докато около тях пърхат мъжът и някоя дула. И все пак не е необходимо цялата тази картинка да се вижда. Не мисля че много от мъжете после биха гледали в сексуален план на жените си много Ок, след като видят всичко това, което се случва, кръв в литри, пот, странни течности и какво ли още не. :lol:


Права си, няма как да се забрави такова нещо! :mrgreen:
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот rose_92 » 12 Мар 2016, 05:09

Локумът написа:Хора, надали някой се навира под полата ѝ да гледа какво става тъй че какъв е проблемът и е да е залата? Жената да не би да вижда какво се случва?


Ще ти кажа какъв е проблема от моя гледна точка - първо, аз бих се чувствала страшно неудобно :oops: ако той присъства в залата и ме гледа в този ужасен вид..Предполагам колкото много боли и в този момент едва ли бих искала да има който и да е мой близък до мен да ме гледа как се мъча..
И другото, което е както казаха някои преди това - едва ли след това мъжът ще гледа със същото око на жена си и ще я желае така както преди след тази гледка.
Наистина родилната зала не е за мъжете :!: и когато някой ден тръгна да раждам, определено няма да позволя на мъжа си да присъства.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Мар 2016, 10:31

Моят мъж имаше желание да присъства, само че не го беше изявил по-рано. Определено щеше да ми е странно, но в крайна сметка не изглеждаш толкова зле, изглеждаш уморена, не е като да приличаш на чудовище. Мисля, че всеки мъж, който очаква детето си, обича жена си истински, а не естетично би преживял да присъства на този момент, никой не казва, както каза и Локума, да ѝ се навира под полата. Аз лично, като раждала жена искам да ти кажа, че от корема ми надолу не знаех какво се случва. Вярно, че аз също не бих се натискала да присъства, защото е неудобно от гледна точка на усещанията за жената, но не мисля, че би се разрушила връзката, ако присъства на раждането.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот rose_92 » 12 Мар 2016, 16:26

rabotnata pchela написа:Моят мъж имаше желание да присъства, само че не го беше изявил по-рано. Определено щеше да ми е странно, но в крайна сметка не изглеждаш толкова зле, изглеждаш уморена, не е като да приличаш на чудовище. Мисля, че всеки мъж, който очаква детето си, обича жена си истински, а не естетично би преживял да присъства на този момент, никой не казва, както каза и Локума, да ѝ се навира под полата. Аз лично, като раждала жена искам да ти кажа, че от корема ми надолу не знаех какво се случва. Вярно, че аз също не бих се натискала да присъства, защото е неудобно от гледна точка на усещанията за жената, но не мисля, че би се разрушила връзката, ако присъства на раждането.



Дори и да иска няма да му позволя. :lol: Решила съм вече. :lol: :grin: Ще стои и ще чака отвън. :razz:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот Monika_Spasova » 12 Мар 2016, 20:55

Те тея решения май по-скоро ги вземат някакви био ориентирани откачалки. :) Онези крайните,... които искат да живеят както в праисторията.. нормалните образовани хора не го правят това нещо/ :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта