Какво да използвам за бърз растеж на ноктите?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Какво да използвам за бърз растеж на ноктите?

Мнениеот draga.mihova » 13 Фев 2014, 15:45

Здравейте, дами!
Надявам се да можете да ми помогнете, търся нещо наистина ефикасно за бърз растеж на ноктите. :?

Преди три седмици си свалих ноктопластиката, с която бях доста дълго време и сега имам ужасни проблеми с ноктите. :oops: За толкова време имам чувство, че въобще не са помръднали!

Знаех, че ще имам проблем с растеж на ноктите, още когато я свалих, заради това си купих на Пърфект - заздравител за стимулиране растежа на ноктите, разбира се беше без ефект!

Преди години си спомням, че морската вода много ми помагаше за растежа на ноктите, но живея доста далеч от морето, така че този вариант отпада!

Не съм сигурна кои масла биха подействали ефективно :? за бързият растеж на ноктите, приемам всякакви съвети и идеи!
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Какво да използвам за бърз растеж на ноктите?

Мнениеот mangusta » 13 Фев 2014, 15:49

Чувала съм за маслото за нокти на Икаров, разбира се, че няма да има моментален ефект, но трябва доста постоянство ;)
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Какво да използвам за бърз растеж на ноктите?

Мнениеот vardidi » 13 Фев 2014, 16:12

Вземете си Витаслим капсули /за коса,нокти/ - при мен имаше много добър ефект.Аз ги вземах заради косопад,но даде ефект и при косата,и при ноктите - растат бързо и се заздравяват.Желая ви успех
:)
vardidi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Фев 2014, 16:08

Re: Какво да използвам за бърз растеж на ноктите?

Мнениеот katerina_boqdjieva » 13 Фев 2014, 16:42

Пробвай Мерц специал драже към 15 лв е 60 таблетки за 1 месец по 2 на ден - сутрин и вечер... но аз ги пия само сутрин . Има огромен ефект само че се проявява поне след 3 месеца постоянно пиене ... аз съм много доволна и продължавам да ги пия вече 4ти месец (y) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
katerina_boqdjieva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Фев 2014, 16:34

Re: Какво да използвам за бърз растеж на ноктите?

Мнениеот Lollipop » 24 Ное 2014, 16:53

Аз знам, че ако ръцете се мажат със зехтин това може да помогне, но дали наистина е така - не знам.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какво да използвам за бърз растеж на ноктите?

Мнениеот exotic » 10 Юли 2015, 13:12

katerina_boqdjieva написа:Пробвай Мерц специал драже към 15 лв е 60 таблетки за 1 месец по 2 на ден - сутрин и вечер... но аз ги пия само сутрин . Има огромен ефект само че се проявява поне след 3 месеца постоянно пиене ... аз съм много доволна и продължавам да ги пия вече 4ти месец (y) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Чувала съм различни отзиви за Мерц специално, но бих опитала, не е скъпо, а и няма как да навреди!
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Какво да използвам за бърз растеж на ноктите?

Мнениеот ssaaff » 28 Юли 2015, 17:11

Силно препоръчвам балсама Макси Балм на Биотрейд.Нанасях го 1 месец сутрин и вечер без да слагам никакъв лак и ноктите ми станаха твърди, без да се чупят и пораснаха доста.Изключително е икономично.При редовна употреба стига за 2-3 месеца ,а цената му е изключително ниска.
ssaaff
 
Мнения: 6
Регистриран на: 28 Юли 2015, 17:05

Re: Какво да използвам за бърз растеж на ноктите?

Мнениеот Lollipop » 28 Юли 2015, 18:18

ssaaff написа:Силно препоръчвам балсама Макси Балм на Биотрейд.Нанасях го 1 месец сутрин и вечер без да слагам никакъв лак и ноктите ми станаха твърди, без да се чупят и пораснаха доста.Изключително е икономично.При редовна употреба стига за 2-3 месеца ,а цената му е изключително ниска.

Супер звучи, моите нокти напоследък започнаха да се цепят, дали ще ми помогне? :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какво да използвам за бърз растеж на ноктите?

Мнениеот Kaya » 29 Юли 2015, 06:35

katerina_boqdjieva написа:Пробвай Мерц специал драже към 15 лв е 60 таблетки за 1 месец по 2 на ден - сутрин и вечер... но аз ги пия само сутрин . Има огромен ефект само че се проявява поне след 3 месеца постоянно пиене ... аз съм много доволна и продължавам да ги пия вече 4ти месец (y) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Не е ли много време този период да се пият таблетки, само заради едните нокти, 4 месеца на хапчета и продължаваш? Разбирам докато свърши опаковката, ама постоянно?!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какво да използвам за бърз растеж на ноктите?

Мнениеот penny » 29 Юли 2015, 10:50

Lollipop написа:
ssaaff написа:Силно препоръчвам балсама Макси Балм на Биотрейд.Нанасях го 1 месец сутрин и вечер без да слагам никакъв лак и ноктите ми станаха твърди, без да се чупят и пораснаха доста.Изключително е икономично.При редовна употреба стига за 2-3 месеца ,а цената му е изключително ниска.

Супер звучи, моите нокти напоследък започнаха да се цепят, дали ще ми помогне? :roll:

Ами пише, че хидратира нокътната плочка, което май е в основата при цепенето на ноктите или поне така разбирам по себе си, та би трябвало да помогне :idea:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron