Как да се облечем, за да изглеждаме по-високи?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Как да се облечем, за да изглеждаме по-високи?

Мнениеот penny » 19 Фев 2014, 17:39

Убедена съм, че дрехите коренно могат да те променят и освен недостатъците могат да изпъкнат и качествата ти чрез тях ;) , само че според мен може и да се моделира малко или много тялото.

Ако си обуя дънки тип „цигара” и ако съм с голямо дупе, а те са с ниска талия, разбира се, че ще изглеждам смешно, :oops: тъй като мръвчица ще се подаде над колана, а и ще изглеждам ужасно късокрака! :lol: :lol: :lol: :lol:

За щастие съм с нормално телосложение и среден ръст, респективно краката ми не са безкрайно дълги, а искам да постигна малка част от този ефект – да изглеждам по-висока, съответно дългокрака? :oops:

Какви дрехи, според вас трябва да облече една жена, за да изглежда по-висока, стройна и дългокрака?! :roll: Подходящи ли са черните панталони, леко разкроени надолу да се съчетаят с висок ток, отново в тъмната гама?

Какви предложения ще ми направите вие, за комбинации от дрехи, ще ме направят да изглеждам по-висока? :?
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Как да се облечем, за да изглеждаме по-високи?

Мнениеот dessiblond » 19 Фев 2014, 17:43

Аз залагам на тъмна, а ако си наистина слаба, може и светна пола с висока талия, още по-добре ще е ако е раирана, разбира се с обувки на висок ток!
Предполагам търсиш какво да облечеш по някакъв повод, но за ежедневно облекло също става и твоята идея панталон или дънки малко по-дългички, леко разкроени, за да не влизат в обувки с висок ток, които може и да са платформи, казано честно не ми е удобно всеки ден да съм качена на кокили!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Как да се облечем, за да изглеждаме по-високи?

Мнениеот dessiblond » 19 Фев 2014, 17:50

Аз залагам на тъмна, а ако си наистина слаба, може и светна пола с висока талия, още по-добре ще е ако е раирана, разбира се с обувки на висок ток!
Предполагам търсиш какво да облечеш по някакъв повод, но за ежедневно облекло също става и твоята идея панталон или дънки малко по-дългички, леко разкроени, за да не влизат в обувки с висок ток, които може и да са платформи, казано честно не ми е удобно всеки ден да съм качена на кокили!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Как да се облечем, за да изглеждаме по-високи?

Мнениеот renito » 24 Фев 2014, 15:19

И аз съм една такава като теб:) Предложението с полата е добро,също и рокля до коляното и п тялото ще те направи доста стройна " манекенка" ;)
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Как да се облечем, за да изглеждаме по-високи?

Мнениеот Коцева » 25 Фев 2014, 14:09

renito написа:И аз съм една такава като теб:) Предложението с полата е добро,също и рокля до коляното и п тялото ще те направи доста стройна " манекенка" ;)

Зависи от килограмите, може да те направи смешна ако имаш гънки на гърба и около ръцете, а и може ли всеки ден да ходиш с рокли по тялото? Дългата коса много смалява, така че ти препоръчвам къса прическа! ;)
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Как да се облечем, за да изглеждаме по-високи?

Мнениеот iwoni » 13 Май 2016, 14:49

Вертикалните черти като десен на дрехата също издължават и правят човека да изглежда по-висок.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Как да се облечем, за да изглеждаме по-високи?

Мнениеот pepimili » 17 Сеп 2016, 14:59

Според мен обувката е много важна . Аз съм ниска и обичам да нося високи обувки за да изглеждам по-висока :)
Ето с тези ботуши се чъвствам наистина виска :)
http://www.zebra-online.com/shoes/damsk ... i/19110lch
Вие се смеете, защото съм различен, а аз се смея, защото всички сте еднакви.
https://www.keranova.org/
Аватар
pepimili
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Сеп 2016, 11:06

Re: Как да се облечем, за да изглеждаме по-високи?

Мнениеот Lili_pili » 20 Сеп 2016, 15:40

Така ми се набиват краката във високи обувки, много е неприятно, не ми харесва, че постоянно трябва да внимавам за всеки ръб, на който стъпя и възглавничките на краката ми така се набиват, че чак ми пари! Не знам как може да ходите на подобен тип обувки...
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Как да се облечем, за да изглеждаме по-високи?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Сеп 2016, 09:07

Райето може да те издължи, също така зависи да не си вземаш, ако си по-ниска, дънки с ниска талия, защото те правят да изглеждаш още по-ниска, нито тези дългите са подходящи за теб, защото пък така създават впечатление, че си с къси крака, а дълго тяло. :) много честот, това лято ниски момичета виждаш с дълги блузи и от съвсем късите дънки, до дупето, изглеждаха като мутирали джуджета. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да се облечем, за да изглеждаме по-високи?

Мнениеот klarissa » 10 Май 2017, 15:30

rabotnata pchela написа:Райето може да те издължи, също така зависи да не си вземаш, ако си по-ниска, дънки с ниска талия, защото те правят да изглеждаш още по-ниска, нито тези дългите са подходящи за теб, защото пък така създават впечатление, че си с къси крака, а дълго тяло. :) много честот, това лято ниски момичета виждаш с дълги блузи и от съвсем късите дънки, до дупето, изглеждаха като мутирали джуджета. :lol:

И на мен не ми харесват, ниските момичета трябва да подчертават максимално краката аси, да издължават тялото, да предпочитат по-къси блузи,които дават възможност да се вижда повече от тялото им. Обувките също са от голямо значение, тип балеринки карат крака да изглежда още по-къс.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта