Идеи за мартеници, как да си направим?!

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Идеи за мартеници, как да си направим?!

Мнениеот miron » 18 Яну 2017, 12:26

Rali_hr написа:Някой зарибил ли се е да си прави сам мартеници? В училище ще има състезание за мартенички и се чудя дали да не се включим.. :roll:

Като ученик с майка ми продавахме мартеници, беше готин начин да изкараш 50-60 лева за ден. :mrgreen: Но правихме съвсем обикновени, след като ще е за конкурс, трябва да заложиш на някакви традиционни неща. Последните години се върнаха на мода тея с кукери, ако успеете да направите такава, то наградата ви е в кърпа вързана. :wink:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Идеи за мартеници, как да си направим?!

Мнениеот kauda » 18 Яну 2017, 13:54

леле, виж на колко страхотна идея попаднах, като реших да ти потърся някаква добра идея, която мога да ти предложа. Това много ми хареса, идейно е, а и изглежда много много лесно:
konche.jpg
konche.jpg (40.39 KiB) Прегледано 473 пъти
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Идеи за мартеници, как да си направим?!

Мнениеот zagrijena » 18 Яну 2017, 14:39

Аз понеже съм с две леви ръце в това отношение и не мога нищо да сътворя, което да хваща окото, си купувам мартенички. Но предпочитам пък иначе и харесвам оригинални модели, с естествени материали като вълната. Много са красиви и Пижо и Пенда, облечени в традиционни носии.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Идеи за мартеници, как да си направим?!

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Яну 2017, 11:28

Споре дмен може да направите нещо като пано и да се полчуи готино и ефектно и да съберете погледите. :) Значките също ще с аподходящи,с филц или нещо подобнО! :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта