Ефективни ли са топ матраците?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот Lollipop » 28 Юли 2015, 18:14

У нас се чудя дали да не взема топ матрак за леглото на малката, но се чудя след колко ли време се скапват?
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот kauda » 03 Авг 2015, 17:17

Lollipop написа:У нас се чудя дали да не взема топ матрак за леглото на малката, но се чудя след колко ли време се скапват?

Вземи си и кажи дали си доволна, че и аз още се чудя, но май е по-добре да си сменя целия матрак. :roll:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот Pipilota » 03 Авг 2015, 19:51

на мен ми харесват топматраците, че могат да се слагат и по по-стари дивани. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот sofi_black » 04 Авг 2015, 10:16

Pipilota написа:на мен ми харесват топматраците, че могат да се слагат и по по-стари дивани. :)

Това им е най-хубавото, че застилаш и по-твърди места и пак спиш добре, без значение колко е стар
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот Elica » 04 Авг 2015, 13:49

И на мен ми харесват, пък и наистина са практични. Сега спя на един диван и съм сложила един топ матрак и мие доста удобно. Сега ще ходим сприятели на палатка и се чудя мога ли да си взема топ матрака и да го сложа в/у спалния чувал?
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот Elica » 04 Авг 2015, 13:49

И на мен ми харесват, пък и наистина са практични. Сега спя на един диван и съм сложила един топ матрак и мие доста удобно. Сега ще ходим сприятели на палатка и се чудя мога ли да си взема топ матрака и да го сложа в/у спалния чувал?
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот mimeto90 » 21 Авг 2015, 16:43

Elica написа:И на мен ми харесват, пък и наистина са практични. Сега спя на един диван и съм сложила един топ матрак и мие доста удобно. Сега ще ходим сприятели на палатка и се чудя мога ли да си взема топ матрака и да го сложа в/у спалния чувал?

:D :D :D това е добро като идея, но защо си отишъл на палатки като няма да ти ръби, ами ще спиш на принцеса... с топ матрак :D
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот Elica » 03 Сеп 2015, 15:19

mimeto90 написа:
Elica написа:И на мен ми харесват, пък и наистина са практични. Сега спя на един диван и съм сложила един топ матрак и мие доста удобно. Сега ще ходим сприятели на палатка и се чудя мога ли да си взема топ матрака и да го сложа в/у спалния чувал?

:D :D :D това е добро като идея, но защо си отишъл на палатки като няма да ти ръби, ами ще спиш на принцеса... с топ матрак :D

Имам проблеми с гърба и се схващам цялата ако не спя удобно, под схващам имам предвид от главата до петите, та надали щях да изпитам удоволствие от разходката ако не го бях взела. Дори и сега ми беше малко неудобно, но болките бяха търпими :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот Lollipop » 12 Сеп 2015, 10:26

kauda написа:
Lollipop написа:У нас се чудя дали да не взема топ матрак за леглото на малката, но се чудя след колко ли време се скапват?

Вземи си и кажи дали си доволна, че и аз още се чудя, но май е по-добре да си сменя целия матрак. :roll:
Започнах да се замислям, след като са ми излезнали пружините на стария, колко ли бързо ще се деформира и топ матрака, май е най-добре да се вземе цял нов матрак - без пружини!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот Rali_hr » 15 Сеп 2015, 09:30

Не са никак ллоши топматраците, взехме си на дормео топматрак, слагаме го на дивана, защото сега спим там с мъжо и така най-малкото не си зацапваме тапицерията :) Удобно е! :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта