Ефективни ли са топ матраците?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот Malina » 17 Май 2017, 09:39

За мен е необяснимо, как може един матрак да се погрижи за неравностите по леглото. Колкото и да е удобен и модерен, той ще се деформира по долния матрак, който се предполага, че е крив. Все пак, промените идват отгоре - чрез натиска, и логично да се деформира, а не идват от долу, за да може топматрака да приеме и поеме деформациите.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот preslavaslavova » 29 Май 2017, 22:15

Monika_Spasova написа:Наистина много евтини. Ние на спалнята сме с дюшек, но съм много преудбедена, че ще стане с топ матрак.. :)

Ще се получи с топ матрак, бъди сигурна. :)
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот Andrey » 30 Май 2017, 12:34

Ако е много криво, на легло на пружини, дали ще обере луфта? Баба ми спи на много криво легло, цялото е на вълни, искам да й взема матрак, само ми отказва, а тя е много ината бабичка. Поне,ако й занеса "покривало" за леглото , ще се навие да го ползва. После се оплаква, че всичко я боли... то на това нещо, което спи не може да се свие и гнездо, камо ли голям човек да лежи.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот asdddwww » 30 Май 2017, 15:47

Andrey написа:Ако е много криво, на легло на пружини, дали ще обере луфта? Баба ми спи на много криво легло, цялото е на вълни, искам да й взема матрак, само ми отказва, а тя е много ината бабичка. Поне,ако й занеса "покривало" за леглото , ще се навие да го ползва. После се оплаква, че всичко я боли... то на това нещо, което спи не може да се свие и гнездо, камо ли голям човек да лежи.

Вземи й, малко или много ще успее да поеме луфта и неравностите, които ги има по леглото в нейния случай. успех само да я накараш и това покривало да използва, бабите ще го приберат, защото "не се знае какви времена ще дойдат".
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта