Към кой тип семейство бихте причислили вашето?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Към кой тип семейство бихте причислили вашето?

Мнениеот annamaria » 11 Мар 2015, 14:10

За голяма моя радост, в доста либерално :) Родителите ми винаги са се старали да сме приятели, да си споделяме и да можем да разговаряме на всякакви теми :)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Към кой тип семейство бихте причислили вашето?

Мнениеот Lili_pili » 16 Мар 2015, 11:59

annamaria написа:За голяма моя радост, в доста либерално :) Родителите ми винаги са се старали да сме приятели, да си споделяме и да можем да разговаряме на всякакви теми :)

Искаш да кажеш, че си говорите дори за секс и им акзваш, мамо тате, искам пари за марихуана :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Към кой тип семейство бихте причислили вашето?

Мнениеот Mon_ton » 16 Мар 2015, 13:21

Е хубаво е да има либерални семейства, сега предстои ние да ставаме родители и трябва да решим какви ще бъдем и как ще се държим с децата си. То положението става по-сериозно, когато децата пораснат и почнат да имат претенции.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Към кой тип семейство бихте причислили вашето?

Мнениеот Lilly_milly » 16 Мар 2015, 13:58

Mon_ton написа:Е хубаво е да има либерални семейства, сега предстои ние да ставаме родители и трябва да решим какви ще бъдем и как ще се държим с децата си. То положението става по-сериозно, когато децата пораснат и почнат да имат претенции.

Мисля, че хората в общия случай не си избират какви родители да са, ако си възпитаван в либерално семейство, то е много трудно да възпитаваш консервативно и обратното, въпрос на възпитание :idea:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Към кой тип семейство бихте причислили вашето?

Мнениеот Anka » 16 Мар 2015, 14:15

Така е човек прави това като порасне, което са правили и с него като дете. :lol: Затова примера е много много важен :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Към кой тип семейство бихте причислили вашето?

Мнениеот Krum » 17 Мар 2015, 17:15

У нас бяха много консервативни нашите, мисля обаче, че когато имам дете, ще съм супер либерален, бих го оставил да си прави сам изборите ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Към кой тип семейство бихте причислили вашето?

Мнениеот Kaya » 19 Мар 2015, 10:28

Krum написа:У нас бяха много консервативни нашите, мисля обаче, че когато имам дете, ще съм супер либерален, бих го оставил да си прави сам изборите ;)

Ааа, така си мислиш, кой знае как ще му стъпиш на врата и после ще си казваш "моите родители така правиха"...
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Към кой тип семейство бихте причислили вашето?

Мнениеот silver933 » 19 Мар 2015, 11:06

Kaya написа:
Krum написа:У нас бяха много консервативни нашите, мисля обаче, че когато имам дете, ще съм супер либерален, бих го оставил да си прави сам изборите ;)

Ааа, така си мислиш, кой знае как ще му стъпиш на врата и после ще си казваш "моите родители така правиха"...

И аз така си мисля, че ще стане. Когато почнат ни се качват хлапетата на главата нещата ще се променят, в началото е мнооого лесно, защото не знаем какво ни чака. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Към кой тип семейство бихте причислили вашето?

Мнениеот annamaria » 20 Мар 2015, 13:42

Lili_pili написа:
annamaria написа:За голяма моя радост, в доста либерално :) Родителите ми винаги са се старали да сме приятели, да си споделяме и да можем да разговаряме на всякакви теми :)

Искаш да кажеш, че си говорите дори за секс и им акзваш, мамо тате, искам пари за марихуана :)


За секс винаги сме си говорили свободно. Марихуана не пуша :mrgreen:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Към кой тип семейство бихте причислили вашето?

Мнениеот Andrey » 20 Мар 2015, 14:26

Хе хе у нас никога не сме били много либерални, спокойно да си говорим де, иначе всеки имаше право да прави каквото си поиска. ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта